Jak wyglądać szczupło w sukni ślubnej?

  • 04.08.2021, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wyglądać szczupło w sukni ślubnej?
Sposobów na wyszczuplenie kobiecej sylwetki jest naprawdę wiele, ale jak wyglądać szczupło w sukni ślubnej? To pytanie może zadawać sobie wiele panien młodych w rozmiarach plus size i nie tylko. Prawda jest taka, że wiele kobiet jest niezadowolonych ze swojej sylwetki i chciałoby ukryć swoje mankamenty. Jak optycznie wyszczuplić całą sylwetkę w dniu ślubu? Oto kilka naszych patentów.

Dekold V – Twój sprzymierzeniec

O tym, że dekolty układające się w literkę V korzystnie wpływają na optyczne wyszczuplenie sylwetki wie chyba każdy, kto choć trochę interesował się tym tematem. Jeżeli planujesz swój ślub i chcesz wyglądać zjawiskowo, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: projektanci sukien ślubnych często wykorzystują ten rodzaj dekoltu w swoich projektach. Dekolt V jest tak powszechny, że przyjęło się zaliczać do klasycznych. Na rynku znajdziesz wiele interesujących modeli sukien ślubnych w różnych stylach, które mają właśnie ten rodzaj dekoltu. Czy warto więc przed tak ważnym dniem katować się restrykcyjną dietą? Oczywiście, że nie!

Na tropie literki V w zdobieniach

Literka V jest tak ważna w alfabecie mody, że warto jej szukać także w zdobieniach sukienek ślubnych. Jeżeli zależy Ci na wyszczupleniu całej sylwetki, postaw na materiał z przeszyciami lub z delikatnym wzorem przypominjącym tą właśnie literkę. Dobrym przykładem takiej sukni ślubnej będzie numer 14 z kolekcji Paris autorstwa Marty Trojanowskiej. Ta sukienka w górnej części posiada charakterystyczne paseczki w jodełkę, których zadaniem jest wysmuklenie talii. Piękne koronki układające się w pionową linię na boku jeszcze bardziej uwypuklają ten efekt. Suknia ślubna prosta jest dostępna na stronie internetowej https://suknieboho.pl/, gdzie znajdziesz również inne modele sukni ślubnych boho, które działają cuda.

Niskie upięcia ślubne kontra koki

Świetnym trikiem na optyczne wydłużenia i zarazem wyszczuplenie sylwetki przy pomocy dodatków będzie zastosowanie wysokiego koka zamiast tradycyjnego niskiego upięcia. Jeżeli chcesz dodatkowo dodać sobie kilka centymetrów wzrostu bez użycia obcasów, będzie to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Wysoki kok ślubny może wyglądać równie naturalnie jak proste, niskie upięcia boho, a problem małej gęstości włosów każda fryzjerka będzie w stanie rozwiązać dzięki modnym wypełniaczom do koków. Ślubom fryzurę w tym stylu można jeszcze dodatkowo ozdobić pięknymi spinkami w postaci perełek, drobnych kwiatów albo przy pomocy wieńca dobieranego z warkocza upiętego nad czołem panny młodej.

A może tren, długi welon lub peleryna?

Ciekawym sposobem na wyszczuplenie oraz wydłużenie sylwetki jest zastosowanie pionowych linii. Z pewnością słyszałaś o tym, że poziome paski pogrubiają, a pionowe – przeciwnie – wyszczuplają. Tak samo jest w modzie ślubnej Długi welon lub piękna, ozdobna peleryna tworzą pionowe linie na całej sylwetce, dzięki którym całość wydaje się szczuplejsza niż jest w rzeczywistości. W przypadku trenu również efekt wysmuklenia figury masz zapewniony, ponieważ dodatkowy materiał przedłuża nie tylko suknię, ale optycznie także i Twoją sylwetkę.

 

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: