Krone znów wygrywa

  • 17.09.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Krone znów wygrywa

Podobnie jak w poprzednim roku, czytelnicy czasopism ”trans aktuell”, ”lastauto omnibus” i ”Fernfahrer” kolejny raz przyznali firmie Krone pierwsze miejsce w kategorii ”Naczepa Kurtynowa”. Prawie 50% z ogólnej liczby 8125 uczestników zagłosowało na Krone. Producent otrzymał również 43% głosów w kategorii ”Naczepy Furgonowe/Chłodnie” co pozwoliło mu zająć drugie miejsce. Również oś do naczep Krone została nagrodzona 3 miejscem przez czytelników największych niemieckich czasopism z branży pojazdów użytkowych.

Ponieważ pierwotnie zaplanowana impreza została odwołana z powodu epidemii COVID-19, nagrody wręczono podczas wirtualnej ceremonii. Markę Krone reprezentował kierownik ds. marketingu Stefan Oelker.

Wynik ankiety to dla nas cenna motywacja w trudnych czasach. Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni, że dzięki naszym produktom po raz kolejny udało się zająć czołowe pozycje. Bezpośrednie potwierdzenie od ponad 8100 czytelników związanych z branżą, kierowców, firm transportowych oraz flot pokazuje, że nasze produkty i usługi są wciąż na dobrej drodze. Świetny wynik wpłynął bardzo dobrze na cały zespół Krone, który to skutki pandemii COVID-19 odczuwa nie tylko w życiu prywatnym, ale także w pracy. W związku z tym chciałbym podziękować w imieniu całego zespołu Krone i obiecać, że przez następne dwanaście miesięcy będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby powtórzyć ten wynik w następnym roku. Nasze motto jest bardzo proste: jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy nasi klienci są zadowoleni” ─ wyjaśnia Stefan Oelker.


 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: