Kurierovo.pl – wsparcie wysyłki w Twoim sklepie internetowym

  • 25.03.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Kurierovo.pl – wsparcie wysyłki w Twoim sklepie internetowym
Jednym z kluczowych problemów dla osób, które prowadzą sklep internetowy, jest sprawna organizacja wysyłki do klientów. Czas i koszt dostawy często decydują o wyborze danej oferty przez nabywcę. Dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy narzędzie, które pozwoli zoptymalizować proces wysyłki przedmiotów ze sklepu internetowego. Z lektury artykułu dowiesz się: Jak znaleźć najtańszą firmę kurierską? Jak zorganizować wysyłkę przedmiotów ze sklepu internetowego? Jakie zalety ma korzystanie z platformy logistycznej? Z pewnością nasze opracowanie pomoże Ci w optymalizacji kosztów wysyłki w firmie.

Jak znaleźć najtańszą firmę kurierską?

Optymalizacja procesu wysyłki przedmiotów do klientów wymaga przede wszystkim znalezienia firmy kurierskiej, która zaoferuje najlepszą stawkę. Okazuje się jednak, że trudno jest wybrać jedną firmę, która zagwarantuje najniższe stawki przy wszystkich rodzajach wysyłki. Proces wyszukiwania najniższych kosztów wysyłki wymaga analizy ofert wszystkich firm kurierskich, co jest bardzo czasochłonnym zadaniem.

Dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług operatora logistycznego, który współpracuje z profesjonalnymi firmami kurierskimi działającymi na terenie kraju. Platforma logistyczna pozwala w prosty sposób wybrać kuriera, który w danym momencie oferuje najlepszą stawkę. Platforma kurierovo.pl oferuje usługi wyłącznie sprawdzonych i wiarygodnych firm kurierskich. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje przesyłki dotrą do odbiorców w terminie.

Jak zorganizować wysyłkę przedmiotów ze sklepu internetowego?

Wbrew pozorom wysyłka przedmiotów ze sklepu internetowego za pośrednictwem kurierovo.pl jest bardzo prosta. Wynika to z faktu, że operator logistyczny umożliwia integrację swojego panelu z najbardziej popularnymi platformami e-commerce. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie importować zamówienia ze sklepu do kurierovo.pl.

Platforma logistyczna kurierovo.pl pozwala na wysyłkę przedmiotów bez konieczności rejestracji i logowania w serwisie. Jednakże, aby w łatwy sposób zarządzać wysyłkami i śledzić każdą z przesyłek, najlepiej dokonać szybkiej rejestracji na kurierovo.pl.

Jak wygląda cała procedura zlecania wysyłki? Wystarczy, że wpiszesz parametry paczki, przesyłki listowej lub palety. Po uzupełnieniu kilku pól formularza otrzymasz wycenę kosztu przesyłki za pośrednictwem najbardziej znanych firm kurierskich. Twoim zadaniem będzie po prostu wybór najkorzystniejszej opcji.

Jakie zalety ma korzystanie z platformy logistycznej?

Omówiliśmy już kilka podstawowych zalet korzystania z platformy logistycznej kurierovo.pl. Wśród nich na uwagę zasługują:

  • konkurencyjne stawki cenowe,
  • możliwość wysyłki za pośrednictwem najbardziej znanych firm kurierskich,
  • łatwość integracji ze sklepem online,
  • intuicyjny panel zarządzania.

Kurierovo.pl pozwala na wysyłkę przesyłek pobraniowych oraz udostępnia długą listę dodatkowych usług, takich jak ubezpieczenie przesyłki, dostawa na konkretną godzinę czy potwierdzenie doręczenia SMS-em.

Jako przedsiębiorca na pewno docenisz także atrakcyjne stawki cenowe, jakie przygotowało dla Ciebie kurierovo.pl. Jeśli w miesiącu wysyłasz powyżej 20 przesyłek, to możesz liczyć na indywidualną wycenę usług kurierskich.

Więcej szczegółów dotyczących zasad działania platformy znajdziesz na stronie https://www.kurierovo.pl/. Tam też będziesz mógł zapoznać się z całym pakietem usług świadczonych przez platformę logistyczną.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: