Nastolatek, który zamordował swoją dziewczynę został skazany

  • 08.11.2019, 16:18
  • Brexit Standard
Nastolatek, który zamordował swoją dziewczynę został skazany Thomas Griffiths Fot. Wiltshire Police
Nastoletni Brytyjczyk dźgnął kilkakrotnie nożem w szyję swoją 17-letnią dziewczynę, po tym, jak go rzuciła. Ofiara nie przeżyła.

Do zdarzenia doszło w maju. Teraz Thomas Griffiths przyznał się do zamordowania Ellie Gould w jej domu w Calne w hrabstwie Wiltshire, a sąd właśnie skazał go na więzienie.

Oboje byli uczniami Hardenhuish School w Chippenham i znali się od siódmego roku życia. Razem w związku byli przez trzy miesiące.

Kiedy w maju Gould oświadczyła, że kończy ich związek, następnego dnia Griffiths, który ma teraz 18 lat, poszedł do jej domu i w szale próbował ja udusić. Potem zadał jej śmiertelne ciosy nożem. Następnie próbował upozorować, że dziewczyna sama się okaleczyła.

Dowody sugerują, że Griffiths położył dłoń Ellie na narzędziu zbrodni, aby wyglądało na to, że zrobiła to sama. Zdaniem sądu Griffiths spędził w miejscu zbrodni godzinę, zanim pojechał do swojego domu, przebrał się, a następnie wyrzucił w lesie torbę z przedmiotami zabranymi z domu Ellie.

Później tego samego dnia wysłał serię „fałszywych” wiadomości do przyjaciół i na telefon komórkowy Ellie z pytaniem, czy chce się spotkać.

Sąd koronny w Bristolu właśnie wydał wyrok. Griffiths spędzi co najmniej 12 i pół roku w więzieniu.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe