Donald Trump i Nigel Farage prywatnie w tajemnicy dyskutowali o Brexicie

  • 06.06.2019, 09:21
  • Brexit Standard
Donald Trump i Nigel Farage prywatnie w tajemnicy dyskutowali o Brexicie Donald Trump i Nigel Farage Fot. Twitter
Nigel Farage spotkał się z Donaldem Trumpem i prywatnie dyskutowali o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię.

Nigel Farage został zauważony w drodze do domu ambasadora USA w Londynie podczas trzydniowej wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii.

Przewodniczący Partii Brexit został sfotografowany, gdy przybył do Winfield House, domu ambasadora Woody'ego Johnsona. Tuż po spotkaniu Farage zabrał się do Twittera i ogłosił na nim, że prezydent USA jest „za Brexitem”.

Fotograf Reutera, który zrobił zdjęcie powiedział, że Farage wszedł do rezydencji po tym, jak Trump wrócił tam zaraz po spotkaniach i konferencji prasowej z premier Theresa May.

Rezydencja była miejscem, w którym przebywał Donald Trump podczas trzydniowej wizyty państwowej.

Pobyt prezydenta w tym obiekcie jest postrzegany jako przerwa w tradycji. Poprzedni prezydenci podczas wizyt w UK mieszkali bowiem w Pałacu Buckingham. Trump podczas poprzedniej wizyty na Wyspach w 2018 r. także zatrzymał się w Winfield House.

Czytaj też:

Donald Trump wzywa Wielką Brytanię do twardego Brexitu

Donald Trump zapowiedział, że chętnie spotka się z Nigelem Farage’m i Borisem Johnsonem jeszcze przed rozpoczęciem swojej wizyty w Wielkiej Brytanii.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe