Porady mentalne na maj 2019 r.

  • 30.04.2019, 14:06
  • Mr Fork
Porady mentalne na maj 2019 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w maju 2019 roku, przepowiada Mr Fork.

BARAN

Baran podejmuje ważne decyzje każdego dnia. Teraz jest jednak specjalny okres. Doradzamy rozwagę, ale nie opieszałość, a broń Boże wahanie. Rób to co zawsze, a wtedy sprawy będą szły w odpowiednim kierunku. Działaj!

BYK

Byk uwielbia hulajnogę. Ten jednoślad, to właściwie całkowita charakterystyka jego postaci. Wolność, gracja, wdzięk. Tak, to cały byk. Byka wyróżnia również wysoka kultura osobista i cierpliwość. Szczególna interakcja z Bliźniętami może dać początek czemuś nowemu.

BLIŹNIETA

Bliźnięta wyniosły z domu dyscyplinę i logikę postępowania. To pozytywne cechy do momentu, kiedy służą czemuś pozytywnemu. Bliźnięta wiedzą co dobre, a co złe i potrafią przepracować swoje negatywy – może nie zawsze w czas, ale to też jest coś.

RAK

Nie wiadomo czemu, ale ten okres nie jest dla Ciebie najszczęśliwszy. Twoje postępowanie jest całkowicie prawidłowe, a mimo to zdarzają się wpadki. Nie przejmuj się tym i po prostu przeczekaj ten nieciekawy czas. Wkrótce się to zmieni.

LEW

Lew czując, że jego mięśnie tracą sprężystość, postanowił powstać z legowiska. Bardzo dobrze. Trzeba rozprostować kości i nabrać witalności. Te zabiegi zajmą trochę czasu, ale nie pójdą na marne. Powrót do dawnej świetności będzie trudny, ale jest możliwy.

PANNA

Przed Tobą nowe sytuacje – całkiem nowe. Nie miałeś jeszcze do czynienia z takimi sprawami. Czy to powinno powodować Twój strach? Nie. Poradzisz sobie ze wszystkim lepiej, niż Ci się wydaje i zaskoczysz tym wszystkich dookoła. Trzymam za Ciebie kciuki.

WAGA

Wiele razy wydawało się, że możesz zrobić coś lepiej. Być może, ale tylko postępowanie według dobrych reguł przynosi dobre skutki. Postępuj więc tak, jak Cię nauczono, a problemów nie będzie. Fałszywych doradców wyślij tam, gdzie pieprz rośnie.

SKORPION

Inni wiele by dali, aby znaleźć się w sytuacji takiej jak Ty. Przemyśl, czy Twoje narzekania naprawdę są uzasadnione. Jak spojrzysz na swoją sytuację z boku, zrozumiesz, że nie ważne, ile się ma, ale ważne, jak się z tego korzysta. Pamiętaj, do tego trzeba dojrzeć.

STRZELEC

Czy kiedykolwiek wcześniej miałeś rozterki na tematy takie jak teraz? Nie. Więc dlaczego trapi Cię to dzisiaj? Sytuacja, w której znalazłeś się w tym momencie, tylko na pozór wygląda nietypowo. To można załatwić bardzo szybko. Myśl, Decyzja, Działanie – Działaj więc!

 

KOZIOROZEC

Rozterki burzą Twój spokój umysłu już od jakiegoś czasu. Ponownie doradzam Ci, abyś słuchał swojego, powtarzam swojego, nie czyjegoś wnętrza. Zastosuj moje rady, a Twoje węzły gordyjskie rozwiążą się jak sznurówki za jednym pociągnięciem ręki. Uwierz w to.

WODNIK

Spędzaj więcej czasu z rodziną i znajomymi. Mam tutaj na myśli fizyczne, nie wirtualne spędzanie czasu. Kontakt za pomocą ekranu telewizora czy telefonu zawiera podstawowe braki. Nie wiesz jakie? Lizanie loda przez szybę też nie jest chyba OK. Jak myślisz?

RYBY

Każdy w obrębie swojej małej rzeczywistości może zrobić coś dobrego dla całego świata. Kropla drąży skałę – można użyć także takiej przenośni. To tak samo jak wyborczy głos – chociaż jeden ma wielkie znaczenie. Pomyśl o tym.

Mr Fork

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe