Jaki będzie ten Mundial?

  • 01.06.2018, 14:37
  • Pytał Mr Fork
Jaki będzie ten Mundial? Fot. Shutterstock
Czy będąc w trasie można oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej? Komu będziemy kibicować podczas najbliższego Mundialu i kto jest największym faworytem do wygrania tej imprezy? Które miejsce zajmie polska reprezentacja i kto strzeli najwięcej goli? Takie pytania zadaliśmy kierowcom spotkanym na parkingu CROSTLINE LTD w Port Richborough niedaleko Sandwich w hrabstwie Kent.

Andrzej z Krakowa

Grałem w piłkę nożną, interesuję się i chodzę na mecze jak jestem w domu. Jak bym więc miał nie oglądać Mistrzostw Świata? Rany boskie! Nawet jak będę w trasie, będę oglądał, bo mam satelitę. Oprócz Polski to kibicuję Barcelonie i Wiśle Kraków. Obu drużyn mam szaliki. W mistrzostwach faworytem są Brazylia i Niemcy. A my? Będzie dobrze, jak wyjdziemy z grupy, bo mamy w niej trudnych przeciwników. Najlepszym strzelcem chciałbym, żeby został Lewandowski, chociaż ostatnio się trochę zaciął. Zawsze jednak jest tak, że obstawia się na jakiegoś topowego gracza, a strzela gole jakiś nowy zawodnik, więc nie wiadomo.

Dariusz z Myślenic

Interesuję się piłką i Mistrzostwa Świata będę oglądał, jeżeli tylko czas mi na to pozwoli. Jak będę akurat w trasie, to raczej będzie trudno, bo nie wożę ze sobą telewizora. Kibicuje oczywiście Polsce i tylko Polsce, bo jestem patriotą. Kto jest faworytem imprezy? Jestem dobrej nadziei, jeśli chodzi właśnie o naszą reprezentację. Nie wiem kto będzie najlepszym strzelcem, ale Lewandowski strzeli pewnie jakieś pięć goli.

Gabriel z Chełma

Tylko trochę interesuję się piłka nożną, ale Mistrzostwa Świata będę oglądał. Jak będę w trasie, to tak będę kombinował, żeby tutaj na waszym parkingu akurat zaparkować i obejrzeć jakiś mecz. Moja drużyna jest jedna: kibicuję tylko Polsce i nikomu innemu. Jak daleko dojdziemy? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że uda się jak najdalej. Nie mam też pojęcia, kto może wygrać te mistrzostwa, ale oby Lewandowski strzelił jak najwięcej goli.

Jacek z Łazisk Górnych

Interesuję się bardzo piłką nożną i chciałbym mistrzostwa oglądać, ale niestety pewnie będę w pracy i będę jeździł gdzieś po Europie. W trasie nie mam jak oglądać, bo nie wożę telewizora, ani żadnego innego sprzętu elektronicznego. Mam jedynie radio, więc może uda się złapać jakąś falę z polską stacją. Ja kibicuję Polsce i dla mnie nie ma żadnej innej drużyny. Myślę, że możemy się podczas tej imprezy znaleźć gdzieś w pierwszej trójce razem z Niemcami. To jest nasze marzenie. A Lewandowski mógłby zostać najlepszym strzelcem, no ale niestety może być różnie.

Łukasz z Moszczenicy

Piłką oczywiście się interesuje i Mistrzostwa Świata będę oglądał. Jak będę akurat w trasie, to spróbuję znaleźć transmisje przez internet. Z ulubionych drużyn to mam tylko Polskę. Tylko jej kibicuję i mam nadzieję, że zajdzie ona daleko. Stawiam na trzecie miejsce dla nas. Faworytem do wygrania tych mistrzostw są zaś Niemcy. Lewandowski z kolei może zostać najlepszym strzelcem. Mam nadzieję, że strzeli tak około dziesięciu goli.

Paweł z Krakowa

Lubię futbol i mistrzostwa będę oglądał. Jak będę akurat w trasie, to przez telewizje satelitarną. Jeszcze jej nie mam, ale zamierzam kupić właśnie na tę okazję. Kibicuje Polsce oczywiście. Mam jeszcze kilka ulubionych drużyn, ale niestety nie zdołały się zakwalifikować. Polska może liczyć na drugie albo trzecie miejsce. Faworytem tego Mundialu jest raczej Francja. Z naszych zawodników to najwięcej goli strzelą Błaszczykowski i Lewandowski. To ostatni, to strzelić może nawet pięć albo sześć.

Zbyszek a Zamościa

Nie wiem czy będę oglądał Mistrzostwa Świata, bo ciężko coś obejrzeć, jak się jest w trasie. Nie wożę telewizora, więc jedyna okazja może się nadarzyć, jak będę gdzieś stał na parkingu. Z pewnością więcej obejrzę, jak będę w domu. Kibicuje tylko i wyłącznie Polsce. Oprócz niej nie mam żadnych ulubionych drużyn. Nasi, mam nadzieję, że wyjdą z grupy, a jak zajdą jeszcze dalej, to będę mile zaskoczony. Myślę, że mistrzostwa jednak wygra Brazylia. Najlepszym strzelcem będzie Neymar, a Lewanowski strzeli tak ze cztery gole.

Pytał Mr Fork

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe