Porady mentalne na kwiecień 2019 r.

  • 28.03.2019, 15:54
  • Mr Fork
Porady mentalne na kwiecień 2019 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w kwietniu 2019 roku, przepowiada Mr Fork.

BARAN
Przyj do przodu jak zwykle, ale nie po trupach. Pamiętaj, że Twoje decyzje mają wpływ na innych. Niech to Cię inspiruje, ale broń boże nie ogranicza ani spowalnia. Kładź decyzje na swojej sprawiedliwej wadze i przyglądaj się co waży więcej.

BYK
Zbyt mało się ruszasz. Zmiana kiełbasy na marchewkę nic nie da. Ruch i optymizm, to pobudzi Cię do życia! Nawet jak masz siedzącą pracę, to na pewno można znaleźć chwilę czasu na kilka przysiadów. Do jedzenia: Szpinak, zawiera dużo żelaza.

BLIŹNIETA
Smog doskwiera Ci tak mocno jak innym. Jeżeli uprawiasz jogging, a jesteś z Krakowa, Katowic lub Warszawy, to lepiej odpuść sobie ten wysiłek. Siłownia z oczyszczaczem powietrza, to wszystko co Ci pozostało w tym temacie. Dbaj o środowisko.

RAK
Dziś czy jutro, to robi różnicę? Oczywiście. Stosuj się do starego przysłowia i nie odkładaj niczego na dzień jutrzejszy. Zobaczysz jak zaraz sprawy nabiorą tempa. Jeżeli już stosujesz te zasady to trzymaj tak dalej.

LEW
Przydało by się zagęścić ruchy. To w Twoim przypadku nowość, ale czas to zrobić. Wyniki przyjdą same i zanim się obejrzysz będziesz pływał w oceanie rzeczywistości samodzielnie. Rzuć palenie i picie do zera, a to na pewno Ci nie zaszkodzi.

PANNA
Potrafisz być zabawny, a to że Adam Sandler jest spod tego samego znaku zodiaku co Ty, to nie przypadek. Pogodne usposobienie i humor to to, co wyróżnia Cię spośród innych. Idź więc przez życie z uśmiechem na ustach i zarażaj tym innych.

WAGA
Inni wiele by dali, aby być w takiej sytuacji jak Ty. Nie narzekaj więc na otaczającą Cię rzeczywistość, tylko stawaj przeciwnościom naprzeciw. To co Ty nazywasz przeciwnościami, innym zwykle nie przeszkadza. Przestań więc się mazać i głowa do góry.

SKORPION
Wiele by mówić, ale akurat Ty na wiosnę dostajesz podwójnych skrzydeł. Daje Ci to później energię, aby spokojnie pokonać jesień i zimę. Czy w tym roku jest tak samo? Tak. I ciesz się z tego. Zaplanuj dobrze wakacje, a zanim się obejrzysz one nadejdą.

STRZELEC
Nie jesteś zbyt szybki ostatnio? Jeżeli tak, to zwolnij, ale nie aż tak, aby stracić całkiem rozpęd. Po prostu wyluzuj, popatrz dookoła, wyznacz kierunki i włącz ponownie turbo napęd. Dalej zajedziesz, wiedząc w którą stronę chcesz zmierzać.

KOZIOROZEC
Wydaje się, że czasy chwały za Tobą? Nic bardziej błędnego, właśnie teraz możesz zrealizować to, na co kiedyś nie miałeś czasu ani do tego głowy. Spokój i rozsądek, który przyszedł z wiekiem jest teraz najlepszym doradcą. Słuchaj go więc.

WODNIK
Wydaje Ci się, że natłok zajęć jest zbyt wielki? Masz rację. Jednak to jest stan, nad którym można zapanować, wyrobiwszy sobie odpowiednie nawyki. Proste sprawy staną się jeszcze prostsze, a te bardziej skomplikowane będą do przejścia.

RYBY
Losy świata nie pozostają w Twoich rękach, możesz się aż tak nie przejmować. Ale nie należy odpuszczać wszystkiego. Każde małe zdarzenie ma swój efekt musisz o tym pamiętać. Po prostu korzystaj z rozumu. taką radę otrzymasz ode mnie w kwietniu.

Mr Fork

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe