Wygrał 71 milionów funtów i szuka miłości

  • 20.03.2019, 14:11 (aktualizacja 20.03.2019, 14:15)
  • Ade Goodchild wygrał w EuroMillions 71 milionów funtów
Wygrał 71 milionów funtów i szuka miłości Fot. news.sky.com Wygraną Ade Goodchilda opisała między innymi telewizja Skynews
Szczęśliwy zwycięzca EuroMillions, który wygrał 71 milionów funtów, ujawnił, że szuka miłości, ale „poszukiwaczki złota nie są mile widziane”.

Ade Goodchild, lat 58, porzucił pracę w fabryce po tym, jak został 15. największym zwycięzcą loterii EuroMillions w Wielkiej Brytanii. Teraz chce podróżować po świecie i chce, aby ktoś podróżował razem z nim.

Goodchild jest samotny. Ostrzegł jednak, że jest ostrożny w poszukiwaniu bratniej duszy, bo dobrze wie, że jego portfel „stał się bardzo atrakcyjny z dnia na dzień”.

Zapytany, czy uważa, że ​​te pieniądze czynią go bardziej „atrakcyjnym” odparł, że każda kobieta, której wcześniej nie mógł poderwać, teraz nie ma szans, bo on nie stał się nagle bardziej atrakcyjny z dnia na dzień – tylko jego portfel.

Czy teraz zmieni się jego życie? – Nie jestem jednym z tych zwycięzców, którzy mówią, że ta wygrana mnie nie zmieni. Będzie cholernie dobrze, a przynajmniej dam z siebie wszystko, żeby tak było. Na pewno też nie będę już pracował na zmiany, jak dotychczas – zapewnia szczęśliwy zwycięzca.

– Chcę podróżować, znaleźć sobie piękny nowy dom, odwiedzać najlepsze imprezy sportowe i spróbować wielu innych rzeczy – mówi Goodchild

Goodchild zwyciężył w piątkowym losowaniu, ale o swojej wygranej poinformował dziś rano. Powiedział, że miał ochotę sprawdzić kupon w sobotę, zamiast jak zwykle czekać na poniedziałek i na początku nie zdawał sobie sprawy, że wygrał aż tyle, kiedy skanował swój kupon przez National Lottery App.

– Pojawił się zwycięski dźwięk „ping” i pomyślałem, że wygrałem piątkę lub coś w tym stylu – powiedział – Ale kiedy sprawdziłem, okazało się, że wygrałem 71 milionów funtów.

– Założyłem okulary, żeby dokładnie sprawdzić, i okazało się, że to była nagroda główna.

– Pomyślałem, że pewnie wiele osób podzieliło się jackpotem w tym losowaniu. Potem ponownie przeczytałem kwotę nagrody i zdałem sobie sprawę, że w rzeczywistości było to 71 milionów i tylko jeden zwycięzca – ja!

– Wtedy zadzwoniłem do mojej mamy i taty. Ich reakcją był kompletny szok.

Goodchild chce teraz kupić nowy dom z basenem i jacuzzi, a także jeździć po całym świecie i oglądać mecze krykieta i rugby. Ma nadzieję odbyć podróż do Wielkiego Kanionu i Piramid w Egipcie.

– Nie marzy mi się wielki ogród, ale chciałbym trochę więcej miejsca dla psów i miłe miejsce na mój hamak w słoneczne dni, więc dobrze byłoby mieć kogoś, kto mi pomoże zrealizować takie plany – powiedział.

– Myślę, że mógłbym się też przyzwyczaić do prywatnego kierowcy, a nawet kucharza.

Goodchild, który przez ponad 24 lata pracował na zmiany w fabryce metali w Hereford, odda także część swoich pieniędzy rodzinie.

– Jestem jedynym dzieckiem, a moi rodzice zawsze byli dla mnie. Jak wszyscy rodzice, martwią się o moją hipotekę, rachunki i jak długo będę musiał pracować. Powiedziałem wiec im, że już mogą przestać oszczędzać i zacząć wydawać moje pieniądze.

Zapytany, czy pomoże swoim kuzynom, wujom i ciotkom, dodał: – Nie sądzę, żeby ktokolwiek z nich musiał jeszcze pracować.

Ade Goodchild wygrał w EuroMillions 71 milionów funtów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe