Porady mentalne na marzec 2019 r.

  • 27.02.2019, 13:48
  • Mr Fork
Porady mentalne na marzec 2019 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w marcu 2019 roku, przepowiada Mr Fork.

BARAN

Przed Tobą największe życiowe wyzwania i decyzje. Unieś się ponad wszystko, tak jak robiłeś to za czasów młodości i spójrz na świat oczami pasażera samolotu. Świat jest mały, a to Ty jesteś duży. Zmiana tej relacji zależy tylko od Ciebie i twojego Mózgu.

BYK

Zwątpiłeś w Rock’a’Rolla i dlatego czujesz się winny. Ale Rock’n’Roll żyje przecież w nas. Jak odpowiesz sobie na to pytanie? Doradzam wcisnąć gaz do dechy i wypuścić czad jak kiedyś śpiewał Franek Kimono.

BLIŹNIETA

Uwierzysz, że Ice Cube i Morgan Freeman urodzili się również między 25 maja a 21czerwca? A jednak. Ci artyści wywarli duży wpływ na kilka pokoleń młodzieży w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Wywrzyj pozytywny wpływ wokół siebie również TY!

RAK

Aktualnie nie trzeba Ci udzielać żadnych rad mentalnych. Mkniesz w dobrą stronę i nie zwracaj uwagi na nic wokół Ciebie. Oczywiście dobra passa nie trwa wiecznie, ale ty tylko musisz uważać, aby w odpowiednim momencie zwolnić, ponieważ inaczej możesz zacząć iść wspak.

LEW

Co prawda jeszcze zbyt wcześnie na wyjście ze snu zimowego, ale przecież Ty nie jesteś niedźwiedziem tylko lwem. Co prawda ruszasz łapą trochę szybciej niż zwykle, ale to nie jest to co kiedyś. Pracuj nad sobą, a będzie dobrze.

PANNA

Pogoda nie jest teraz taka jak kiedyś, wszystko się zmienia wokół nas. Czy na lepsze czy na gorsze, nie zależy tylko od punktu widzenia, są również fakty. Jeżeli wyrzucisz pustą butelkę do odpowiedniego pojemnika na śmieci, to na pewno nikomu nie zaszkodzi.

WAGA

Czy wiesz co to welocyped? Jeżeli nie, to zerknij do Wikipedii. To, że ktoś lub coś nie posiada hamulców, nie znaczy, że nie można tego zahamować. Potrzebna większa siła mięśni, umysłu lub woli. Ale zatrzymać można wszystko. Oczywiście jak są inne metody, należy również ich używać.

SKORPION

Wiele wskazuje na to, że okres, który zapowiadał się być gorszy nie będzie taki zły. To oczywiście dobrze, ale nie popadaj tak po prostu w stan błogości. Wykorzystaj dodatkowe siły na wzmocnienie się na przyszłość, to jest rozważne działanie.

STRZELEC

Tapeta na ekranie monitora nie wydaje się aż taka ważna, ale uwierz mi, że jest. Zmień ją na coś pozytywnego, uspokajającego, kojącego, a zobaczysz, że poczujesz się lepiej – ta porada skierowana jest szczególnie dla tych, którzy przed laptopem lub komputerem siedzą więcej niż inni.

KOZIOROZEC

Czasami trzeba tupnąć nogą lub uderzyć pięścią w stół. Nie, że to lubisz, ale czasami po prostu inaczej się nie da. Niech to będzie tupnięcie takie które zwróci uwagę na Twoją sprawę, ale nieniszczące oponenta. Nie należy nikogo krzywdzić, nawet jak na to zasłużył.

WODNIK

Twoje marzenia po woli się spełniają. Po prostu realizujesz to, co zaplanowałeś. Działa? Działa! W takim razie rób tak zawsze a wkrótce rozwiążesz nawet węzeł gordyjski – noo może nie aż tak, ale na pewno będziesz miał mniej problemów.

RYBY

Nie zwracaj uwagi na to co dzieje się w polityce. Twoje życie rządzi się własnymi prawami i zasadami, a to, że są one słuszne, widać po twojej rodzinie, która je stosuje. Niezbyt słuchaj innych, idź własną prostą drogą, a na pewno dojdziesz tam, gdzie chcesz.

***

Postanowiliśmy ewoluować i zmienić nazwę z „Horoskop” na „Porady mentalne”. Niebo nad Anglią ciągle zamglone, więc gwiazdy czasami wydają się zbyt odległe. Najnowszą rubrykę, zamiast Wróżbity Macieja poprowadzi Mr Fork, który wie nawet co jest na końcu świata!

Mr Fork

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe