Porady mentalne na luty 2019 r.

  • 29.01.2019, 12:03 (aktualizacja 29.01.2019, 12:37)
  • Mr Fork
Porady mentalne na luty 2019 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w lutym 2019 roku, przepowiada Mr Fork.

BARAN

Nigdy nie wiadomo co nas może spotkać, dlatego trzeba być gotowym na każdą ewentualność. Ty jesteś i dlatego wygrywasz. Przygotuj się na nowe wyzwania i szykuj odpowiedni arsenał gadżetów, które pozwolą Ci reagować odpowiednio szybko.

BYK

Kręcisz się wokół własnej osi. Chciałeś być w ciągłym ruchu więc jesteś. Ale czy to daje Ci stuprocentową satysfakcję? Otwierasz drzwi za drzwiami i szukasz odpowiedzi. Szukaj dalej, ale wydaje się, że odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki.

BLIŹNIETA

Wczoraj, dziś czy jutro – oto jest pytanie. Zastanów się na czym chcesz się skupić i czemu poświęcić własną energię. Energia to jest to, co masz wewnątrz siebie i nawet jak czasami wydaje się, że uleciała, musisz ją tylko wykrzesać – z siebie.

RAK

Szukasz odpowiedzi na podstawowe pytania? Akurat dla Ciebie to nie jest czas na to. Ty musisz działać. Filozofowanie odłóż na przyszły rok, a obecnie zajmij się tym czym powinieneś. Na szczęście wiesz co masz do zrobienia – działaj.

LEW

Jesteś chyba lwem cyrkowym, zapomniałeś już jak zdobywać pożywienie. Chyba to ta lwica obok Ciebie przejęła Twoje obowiązki? Może wystarczy świst bata, aby obudzić w Tobie króla zwierząt. Pożyjemy, zobaczymy, ale czy nie znudziło Ci się skakać przez obręcze?

PANNA

Kiedyś myślałeś o sobie inaczej. Co się stało? Przecież to, że masz kilka lat więcej, nie zmienia absolutnie nic. Jeżeli to zrozumiesz, wtedy i za parędziesiąt lat nie zniknie Ci błysk z oka. Taki masz właśnie być – pełen wiary w siebie – to jest prawdziwa moc.

WAGA

Czy kiedykolwiek myślałeś, że znajdziesz się w miejscu, w którym jesteś? Wiedziałeś, że dasz radę wszelkim przeciwnościom. Twoja mocna struktura nie wzięła się znikąd, rozejrzyj się po rodzinie, a znajdziesz własny pierwiastek w życzliwych Ci oczach.

SKORPION

Jesteś jak Gerard Butler. Niby nie wiadomo, kto to jest, a zna go cały świat. Ty jesteś taki sam, oczywiście we własnej skali. Dobrze, że są takie osoby jak, Ty które prą do przodu niczym czołg, nie zwracając uwagi na to co dookoła. Oczywiście trzeba obrać właściwy kierunek.

STRZELEC

Strzeliłeś sobie w stopę, próbując zmienić to co dobre. Zmiany na lepsze mają sens, ale nie odwrotnie. To wypadek przy pracy i wiadomo, że zaraz wrócisz na właściwą ścieżkę. Po prostu nie bądź zbyt zachłanny, ponieważ to nie prowadzi do niczego dobrego.

KOZIOROZEC

Kiedyś wszedłeś na drogę łobuzerki. Ale to już zamierzchłe czasy. Teraz jesteś całkiem ogarnięty i wydaje się, że idziesz właściwą drogą. Trzymaj się tego kursu, a wyjdziesz na ludzi. Uwierz w to, a kiedyś będziesz mocny jak syn Hamilkara Barkasa, wielkiego wodza z Kartaginy.

WODNIK

Wolisz życie nocne od dziennego? To nie jest dobry kierunek. Owszem, po północy również coś się dzieje, ale witaminy D najwięcej złapiesz w słoneczne południe. Dbaj o zdrowie, bo ciało będzie Ci służyło przez lata.

RYBY

Śnieg i mróz Ci nie straszny. Inne przeciwności również. Jesteś osobą, która mimo kłód pod nogami kroczy przez świat z uśmiechem na twarzy. Masz wielu kibiców. Twoja postawa buduje innych, co jest wielkim pozytywnym darem.

***

Postanowiliśmy ewoluować i zmienić nazwę z „Horoskop” na „Porady mentalne”. Niebo nad Anglią ciągle zamglone, więc gwiazdy czasami wydają się zbyt odległe. Najnowszą rubrykę, zamiast Wróżbity Macieja poprowadzi Mr Fork, który wie nawet co jest na końcu świata!

Mr Fork

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe