TransLogistica Poland 2018

  • 9.11.2018, 15:10 (aktualizacja 03.12.2018 13:42)
  • Mr Fork
TransLogistica Poland 2018
6 Edycja Targów Transportu i Logistyki w Warszawie to wspaniała wizytówka polskiej branży transportowej, mająca duży oddźwięk w całej Europie, a poprzez uczestników z dalekiej Azji również w świecie. Około 240 wystawców, tysiące zwiedzających, profesjonalna oprawa i wsparcie takich instytucji jak np. Główny Inspektorat Transportu drogowego mówią same za siebie.

Wśród wystawców znalazła się duża oferta oprogramowania dla firm, nowe giełdy transportowe, karty paliwowe, wiele firm TSL. Nie zabrakło również takich tuzów jak DB Schenker, DFDS, Raben, Lotos czy Orlen. Naszym zdaniem było zbyt mało firm produkcyjnych, oferujących ciężarówki, naczepy, opony czy inny osprzęt – nie zawiódł zaś GOOD YEAR.

TransLogistica oprócz wystawców to również forum wymiany opinii i spotkań. Codziennie mogliśmy uczestniczyć w panelach dyskusyjnych z dziedziny bezpieczeństwa, infrastruktury czy optymalizacji. Naszym zdaniem jeden z ciekawszych pomysłów, jaki został zaprezentowany, to pomysł utworzenia wspólnego rachunku bankowego dla polskich firm transportowych, co ułatwiło by wpłacanie i negocjacje kaucji pobieranych przez służby drogowe w Europie na poczet często wyimaginowanych wykroczeń. Autorką inicjatywy była Iwona Szwed z biura prawnego Arena 561.

Więcej o targach TransLogistica 2018, które odbywały się w Warszawie w dniach 6-8 listopada w grudniowym numerze wydania drukowanego Brexit Standard.

Mr Fork

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe