Horoskop na grudzień 2018 r.

  • 28.11.2018, 13:30
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na grudzień 2018 r.
Co nas czeka w grudniu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Zbliża się Nowy Rok i Święta. Dla Ciebie to znaczy nowe wyzwania. Ponieważ nowe wyzwania to dla Ciebie nic nowego, o nic się nie martw. Zakasaj rękawy jak zwykle, a na wyniki pracy nie trzeba będzie długo czekać.

BYK

Nadchodzi nowe, to już wiesz. Mimo że nowa sytuacja wywołuje u Ciebie drżenie rąk, jesteś silny i ze wszystkim sobie poradzisz. Masz wsparcie z zewnątrz ale wiesz, że prawdziwa siła musi przyjść z wewnątrz Ciebie. Przyjdzie!

BLIŹNIETA

Czy kiedykolwiek wcześniej miałeś wrażenie, że spóźniłeś się z czymś o włos? Teraz też się tak czujesz? W takim razie musisz wyprzedzić biegnącą rzeczywistość i poczynić taki plan, aby być przygotowanym na nadchodzącą szansę. To nie jest takie trudne. Stan gotowości – to, na co musisz postawić.

RAK

Pamiętaj milczenie jest złotem, a mowa tylko srebrem. Czasami lepiej nie powiedzieć czegoś, niż odwrotnie. Jeżeli sprawia Ci to trudność, to przed wypowiedzeniem niepotrzebnego zdania weź oddech i odwróć się na chwile. To pomoże.

LEW

Samotne weekendy doskwierają Ci coraz mocniej. Musisz skończyć z nieciekawymi przyzwyczajeniami i spróbować zrobić coś innego. Wypad na basen czy jogging jest całkiem niezłym pomysłem. Świeże powietrze przewietrzy Twój umysł, a o to przecież chodzi.

PANNA

Chłodniejsze poranki przypominają, że idzie zima. Ale lato było takie długie, że aż trudno uwierzyć, iż za progiem już święta. Ty również żyjesz jeszcze czasem letnim, więc pora się obudzić i zacząć kupować prezenty… na które wszyscy czekają.

WAGA

Kiedy zastanawiasz się czy nie jesteś zbyt mało spontaniczny, podpowiadamy, że Snoopy Dogg i John Lennon również byli Wagami. Potencjału „genetycznego” więc Ci nie brakuje. Zrób coś szalonego, czemu nie? Życie jest tylko jedno.

SKORPION

O zdrowie trzeba dbać. W podejściu do tematu kondycji swojego organizmu musisz podejść holistycznie, więc wziąć pod uwagę wszystkie aspekty. Gwiazdy podpowiadają umiarkowany ruch i właściwe odżywianie jako antidotum na wiele dolegliwości. Jak najmniej używek!

STRZELEC

Brexit wywołuje u Ciebie nieciekawe skojarzenia. Nie przejmuj się tym. To co wymyślają politycy nie może być determinantem Twoich działań. Rób swoje, a sprawy będą szły po staremu, czyli dobrze. Cel i realizacja – tak działaj i nie patrz na innych.

KOZIOROZEC

Wydaje się, że w Twoim życiu nastąpiły wielkie zmiany. Wszyscy chcą w to wierzyć. Ogranicz niepotrzebne wydatki, niepotrzebne wyjazdy, weź się do roboty, a zaraz w kieszeni pojawi się więcej monet i problemy będzie można rozwiązywać we właściwy sposób.

WODNIK

Wiara w siebie pomogła Ci stanąć z rzeczywistością twarzą w twarz, mimo że na początku nie było to takie oczywiste. Ogarnąłeś tematy i jesteś już prawie profesjonalistą w tym co robisz. Działaj tak dalej, a osiągniesz szczyty już wkrótce.

RYBY

Na bezrybiu i Rak ryba. Niestety ostatnio tak jest w wielu dziedzinach życia. Nic to – chociaż Ty okaż się profesjonalistą i rób swoje najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj świat składa się z takich jak Ty, więc to jak postępujesz ma bezpośredni wpływ na całą rzeczywistość.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe