Horoskop na listopad 2018 r.

  • 31.10.2018, 14:48 (aktualizacja 05.11.2018, 13:49)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na listopad 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w listopadzie 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Podejmowania ważnych decyzji ciąg dalszy, ale w tym miesiącu ważą one jeszcze więcej. Całe szczęście dla świata, że Ty to Ty i ktoś w końcu zajmie się poważnymi problemami. Trzeba zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość na lepsze i Ty właśnie po to się urodziłeś!

BYK

Spełniłeś ostatnio własne marzenia. Jesteś ciągle w drodze i jeszcze Ci za to płacą. Czy naprawdę jest tak dobrze? Wejdź w głąb siebie i odpowiedz na to pytanie. Udzielając go sobie może zainspirujesz innych i może wyniknie z tego coś dobrego.

BLIŹNIĘTA

Jesień to czas przemyśleń i nostalgii. Nostalgia udzieliła się również Tobie i nie wiesz jak się do tego odnieść. Czasami wydaje Ci się, że kiedyś było lepiej i teraz wszystko idzie w gruzy, ale to przecież nie jest prawda i będzie tylko lepiej – to zależy tylko od Ciebie. Bo zależy!

RAK

Krok do przodu i dwa w tył, dziwnie to wygląda, bo to nie jesteś cały Ty. To jest tylko chwilowa przerwa w twoim progresywnym podejściu do życia. Niedługo jak twoje siły witalne powrócą, przestaniesz chodzić wspak.

LEW

Twoja grzywa nie jest już intensywnie ruda i błyszcząca, powoli pojawiają się siwe włosy, a blask zostaje zastąpiony matem. Tak powinno być z upływem czasu, ale nie w twoim wypadku. Możesz przywrócić blask we własnym oku, ale sam i tylko sam. Pamiętaj, słuchaj bliskich!

PANNA

Ostatnio większość czasu spędzasz na nietypowych dla Ciebie rozważaniach. Być albo nie być – co to za pytanie? Wiadomo, że być. Filozofia nie jest twoją mocną stroną. Ty lubisz stąpać mocno po ziemi. Stąpaj więc, byle twardo!

WAGA

Dajesz radę w trudnych sytuacjach. Tego odmówić Ci nie można. Nawet nie wiedziałeś że jesteś tak sprawny. A jednak! Pozostaw smutki za sobą i ruszaj dalej do przodu. Pamięć o bliskich jest tym co ważne i co trzeba pielęgnować. Nie zapominaj o tym.

SKORPION

Przeżyłeś ostatnio trudne sytuacje, ale poradziłeś sobie z nimi wzorowo. To świadczy o tym, że wewnętrznie jesteś bardzo mocny. Wszyscy mają w Tobie oparcie i pytają o rady. Dajesz i będziesz dawać radę. Tak mówią gwiazdy!

STRZELEC

Jak myślisz, mógłbyś postawić siebie na równi obok konstruktora Wieży Eiffel’a czy Adama Małysza? Oczywiście że tak. Te osoby są spod znaku strzelca, tak jak Ty, i one, tak jak twoja skromna osoba zawsze mierzyły wysoko. Bądź pełen wiary w siebie!

KOZIOROŻEC

Twoje plany zaczynają się układać tak jak zaplanowałeś. To, że tak jest, to nie do końca twoja zasługa, ale i nie stało  się to tylko dzięki czystemu przypadkowi. Ta ciekawa koordynacja zaprowadzi Cię dalej niż myślisz. Daj się więc porwać fali, odrzuć strach.

WODNIK

Dorosła rzeczywistość – tak, trzeba się z tym zmierzyć. Czasami nie wierzysz w swoje siły, ponieważ nie rozumiesz jakim arsenałem dysponuje twój mózg. Wystarczy tylko wiara w siebie – to naprawdę wszystko czego Ci trzeba.

RYBY

Wszystko może się zmienić o 180 stopni w ciągu jednej chwili. Teraz to niestety wiesz. Stało się coś czego nikt nie mógł przewidzieć. Ale ponieważ wierzysz, że życie doczesne to nie wszystko, dlatego można na świat patrzeć z nadzieją, a nie tylko smutkiem. RIP A.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe