Spedycja w rytmie hip-hopu

  • 27.09.2018, 15:40 (aktualizacja 17.10.2018, 02:38)
  • Brexit Standard
Spedycja w rytmie hip-hopu
Go Logis, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, konsekwentnie umacnia pozycję na rynku usług logistycznych. W ostatnim czasie firma powiększyła swoją siedzibę w Białej Podlaskiej, zwiększając dwukrotnie jej powierzchnię. Rozbudowa biura podyktowana była dynamicznym rozwojem i planowanym wzrostem zatrudnienia. Go Logis przygotował także swój pierwszy film o pracy w firmie. Został on nakręcony jako teledysk do piosenki w rytmie hip-hopu, specjalnie napisanej na tę okazję. W wideoklipie wystąpili pracownicy firmy.

Odnowiona i powiększona siedziba Go Logis, mieszcząca się teraz na dwóch piętrach, została zaprojektowana tak, aby z jednej strony tworzyć komfortowe miejsce pracy, a z drugiej sprzyjać budowaniu przyjaznej atmosfery w zespole. Przestrzeń biurową podzielono na różne strefy. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalnie wydzielona powierzchnia na chillout room, która ma integrować pracowników, inspirować i pobudzać ich kreatywność, a także pozwalać na zrelaksowanie się i odpoczynek w przerwach od pracy. Znajdują się tutaj stoliki kawowe, wygodne poduchy do siedzenia, huśtawki, worek treningowy czy konsola do gier. Pracownicy mogą też korzystać z biblioteczki firmowej.

– Nowe biuro ma w jak najlepszy i optymalny sposób odpowiadać na potrzeby wynikające z charakteru naszej pracy. Działamy niestandardowo, lubimy wyzwania, cenimy indywidualność i kreatywność, ważna jest dla nas komunikacja oraz dobra współpraca w zespole. Projektując biuro myśleliśmy o tym, aby sprzyjało ono komfortowi i budowaniu dobrej atmosfery w pracy. Dlatego, już na etapie planowania, uwzględniliśmy uwagi i potrzeby pracowników. Nowa przestrzeń doskonale spełnia nasze wymagania – mówi Aleksandra Lesińska, kierownik administracji Go Logis.

Decyzja o zwiększeniu powierzchni biurowej związana jest także z planowanym, dalszym wzrostem zatrudnienia. W tym roku nowi pracownicy wzmocnili już m.in. Dział Organizacji Transportów oraz Obsługi Klienta i Administracji. Obecnie Go Logis prowadzi kolejne rekrutacje i wkrótce do zespołu dołączą nowi specjaliści – spedytorzy międzynarodowi i krajowi. Go Logis rozbudowuje także flotę stałych podwykonawców. Aktualnie firma poszukuje przewoźników z całej Polski, z którymi będzie mogła podpisać długoterminowe umowy. Do współpracy zapraszane się przede wszystkim firmy transportowe specjalizujące się w obsłudze wysyłek krajowych oraz do Wielkiej Brytanii.

O Go Logis w teledysku

Nowy film promujący Go Logis w nietypowy sposób pokazuje jak wygląda codzienna praca w bialskiej firmie spedycyjnej. Został nakręcony w formie teledysku do utworu w rytmie hip hopu z autorskim tekstem, a jego bohaterami są pracownicy Go Logis.

– Chcieliśmy pokazać nasz zespół i to, co robimy na co dzień, ale w sposób niestandardowy,  przy tym zapadający w pamięć. Tak powstał pomysł na teledysk i tekst piosenki, a w jego przygotowanie zaangażował się cały zespół. Nie mówimy o zasobach i projektach, ale przedstawiamy ludzi, dzięki którym osiągamy sukces – mówi Grzegorz Szenejko, właściciel Go Logis.

Go Logis Szenejko na rynku spedycyjno-transportowo-logistycznym obecna jest od 2010 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jako STH Cargo. W wyniku dynamicznego rozwoju, w 2017 roku firma zmieniła nazwę na Go Logis. Swoim klientom zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie międzynarodowego transportu i spedycji drogowej, szczególnie transportu całopojazdowego (FTL) i częściowego (LTL).
Go Logis specjalizuje się w obsłudze rynków wschodnich i byłych krajów WNP (Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan i Kirgistan) oraz bliskowschodnich (Iran i Turcja), organizuje też transporty do UE i innych krajów na świecie.
Do grona klientów należą firmy z różnych branż, szczególnie budowlanej, rolnej i chemicznej.
Firma oferuje też usługi transportu ponadnormatywnego, magazynowania oraz spedycji morskiej i lotniczej.
Właścicielem i założycielem firmy jest Grzegorz Szenejko, ekspert ds. wymiany handlowej ze Wschodem i krajami WNP.

 

 

 

Brexit Standard

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe