Horoskop na październik 2018 r.

  • 30.09.2018, 13:57
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na październik 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w październiku 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

W niezbyt odległym czasie będziesz musiał podjąć decyzje, które ważą. Cóż, akurat w tym jesteś dobry, więc nie będziesz miał tutaj żadnych problemów. Rozważ wszystkie za i przeciw i podejmij dobrą decyzję. Oczywiście wiesz, że tylko myślenie na TAK ma sens.

BYK

Już wkrótce informacje na temat planów dotyczących przyszłego roku zaczną się krystalizować. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z tego, co przyniesie los. W każdym razie jest pewne, że w przyszłym roku ponownie wyruszysz w świat.

BLIŹNIETA

Teraz czas już zająć się pracą. Powspominaj czas wakacji, zbierz się w sobie i bądź jak najbardziej produktywny. W przyszłym roku też będzie ciekawie, to jest pewne. Duże szanse na dobre nowiny w połowie miesiąca.

RAK

Wydaje się, że Świat kiedyś był spokojniejszy. Może to i prawda. Ale czy było wtedy lepiej, ciekawiej, sensowniej? Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć wprost. Tę refleksję musisz przeprowadzić w umyśle osobiście.

LEW

Ciekawe, jakie myśli toczą twój umysł na co dzień. Na pewno ich wynik Cię zadowala, to dobrze. Zawodowo doradzam większy wysiłek, wtedy i na wyniki nie będzie trzeba czekać zbyt długo. Jest pot, jest miot – ta zasada zawsze się sprawdza.

PANNA

Samozadowolenie może być tą z niewielu twoich wad, z której nie zdajesz sobie sprawy. Nie jest to jakaś wada, nad którą należy załamywać ręce. Teraz po prostu o niej wiesz i wykorzystaj tę wiedzę w odpowiedni sposób.

WAGA

Z dobrego ciasta przy zaangażowaniu i odpowiedniej wiedzy zawsze będzie dobry chleb. Ty posiadasz materiał jak i wszystkie potrzebne przymioty. Wykorzystuj to na co dzień, a nie będziesz miał wątpliwości, gdzie tutaj jest jakiś sens. On Jest!

SKORPION

Trochę nie doceniłeś powszechnie obowiązujących porządków. Jak się powie A, trzeba powiedzieć B. Ale to nie jest wielki problem, alfabet jest Ci przecież doskonale znany, a i języka w gębie również Ci nie brakuje. Wykorzystuj to!

STRZELEC

Jesteś bardziej optymistyczny niż ostatnio. To nie jest wynik jakichś wyjątkowych doświadczeń. Tak się po prostu stało. Świetnie. Zarażaj tym innych i nie przejmuj się przemijaniem czasu. Minuta trwa 60 sekund dla każdego.

KOZIOROZEC

Dobrze, że już rozumiesz to, że nie wszystko jest ustalone z góry. Masz wpływ na siebie, innych i rzeczywistość dookoła siebie. Próbuj oddziaływać pozytywnie, bo to przenosi się dalej jak dobra nowina. Dobrze być pozytywnym posłańcem.

WODNIK

Nie wiem czy informacja o tym, że DODA również jest z pod znaku Wodnika rozbawi cię czy zasmuci, jednak nie można tej osobie odmówić energii. Tejże życzymy i Tobie. Cristiano Ronald to również Wodnik – coś jest w tej energetyczności Wodnika, trzeba ją tylko wykrzesać z siebie.

RYBY

Angielska potrawa Fish & Chips pasuje do Ciebie jak ulał. Proste, wspaniałe i nie tak trudne do osiągnięcia. Oto cały Ty. Tak potrafisz działać i żyć. Bez zbędnych obciążeń po prostu rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy. Tylko pozazdrościć.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe