Horoskop na sierpień 2018 r.

  • 31.07.2018, 21:49 (aktualizacja 01.08.2018, 12:01)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na sierpień 2018 r. Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w sierpniu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Sierpniowe zmiany pogody nie rozbijają Twoich postanowień. Ważne, żeby być w ruchu i tego na pewno będziesz się trzymał w najbliższych tygodniach. Nie zawsze tak myślałeś ale nadchodzi transformacja w Twoim podejściu do świata. To chyba nie Ty o tym decydujesz, ale skoro nie Ty to kto?

BYK

Przebywanie w tłumie nigdy nie było dla Ciebie wyzwaniem. Lubisz jak jest głośno i ciasno. W przyszłości z tego powodu mogą pojawić się kłopoty ze słuchem ale nie martwisz się tym dzisiaj. Właściwie to bardzo dobre podejście bo po co komu dobry słuch na starość?

BLIŹNIĘTA

Życie płynie jakoś powoli. Ale to nie powinno Cię martwić, tak właśnie powinno być w wakacje. Odpoczynek, sjesta, tak powinieneś spędzać czas. Jakiś mały remont nie zepsuje Ci humoru. Pamiętaj uśmiech zawsze wyjdzie Ci zdrowie.

RAK

Komu jak komu ale Tobie wigoru nie brakuje. Jednego dnia potrafisz znaleźć się w Kazimierzu i Krakowie jednocześnie, to trochę jak atom w  Superpozycji z Mechaniki Kwantowej. Cóż pozazdrościć możliwości.

LEW

Za dużo piwa w te wakacje. To pewne. Pamiętaj alkohol codziennie, to nie jest coś co komukolwiek służy. Spacer, lody, parę przysiadów, taki styl życia powinien zastąpić Twój obecny. Ciekawe czy się przełamiesz. Nie wszyscy w to wierzą.

PANNA

Ty nie rozrabiasz, tak po prostu teraz wygląda dobra zabawa. Ciesz się życiem i nie żałuj sobie przyjemności. Zobaczysz, że samopoczucie na koniec miesiąca będzie lepsze a nie gorsze. Zapytaj znajomych czy wyglądasz kwitnąco czy więdniesz.

WAGA

Coś Ci chodzi po głowie. Wszystko co ciekawe zapisuj ponieważ łatwo może pójść w zapomnienie. Czujesz, że to wyjątkowe myśli. Zobaczysz takie zapiski kiedyś Ci się przydadzą, możesz być tego pewien. W jaki sposób? Zobaczysz.

SKORPION

Jeżeli padnie jakaś ciekawa propozycja powiedz TAK. Co masz do stracenia? Twoje ostatnie decyzje były odważne i bardzo słuszne. Przekonasz się o tym wkrótce i z uśmiechem będziesz wspominała klatkę, z której się wyrwałaś.

STRZELEC

Dokąd doprowadziły Cię wakacyjne przemyślenia? Wnioski nie są proste ale również nie są całkowicie niejasne. Musisz się im przyjrzeć z boku i postanowić co tak naprawdę o sobie myślisz. Myśli na własny temat powinny być pozytywne i niech takie będą.

KOZIOROŻEC

Od jakiegoś czasu potrafisz ogarnąć rzeczywistość wokół siebie. To bardzo dobrze. To co wydawało Ci się kiedyś trudne teraz jest o wiele łatwiejsze. Może dlatego że odstawiłeś tak zwane witaminy i wspomagacze. Dobra decyzja.

WODNIK

Wakacje pełną gębą. Jedziesz tam gdzie nigdy jeszcze nie byłeś. Ta nowa rzeczywistość Cię pozytywnie zaskoczy i bardzo Ci się spodoba. Pamiętaj każde nowe miejsce i doświadczenie to dodatkowy punkt w grze jaką jest życie. Zbieraj tych punktów jak najwięcej.

RYBY

Ciekawe czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Albert Einstein również był z pod znaku Ryb. To by tłumaczyło Twoje niektóre cechy które bez mrugnięcia okiem można by nazwać przebłyskiem geniuszu, cóż tyle życia jeszcze przed Tobą – myśl może coś wymyślisz.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe