Horoskop na wrzesień 2018 r.

  • 31.08.2018, 15:51
  • Brexit Standard
Horoskop na wrzesień 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka we wrześniu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Baran na powrót złapał byka za rogi i wiedzie spokojne życie człowieka, który wszystko wie. Tak właśnie trzeba żyć. Jeżeli nieważne staje się ważne lub na odwrót, wtedy można się pogubić. A Baran nie może się w niczym gubić, ponieważ wtedy przestałby być Baranem.

BYK

Zdecydowałeś się na walkę z rutyną w braku rutyny. Jednak boisz się wpaść w rutynę zwykłą. Twoja w tym głowa jak to wszystko poukładać i nikt Cię w tym nie zastąpi. Ale że świat jest jakiś mało wyraźny po 11 sierpnia, to niestety fakt.

BLIŹNIETA

Dlaczego ma być tak, że we wrześniu wszyscy żałują minionych wakacji? Teraz też można gdzieś pojechać. Ciągle ciepło i słonecznie. Bież przysłowiowy plecak i w drogę. W życiu chodzi o to, żeby za czymś podążać. Nie daj się zamknąć w domu!

RAK

Bierzesz się to dużej pracy nad sobą. Nie że coś z Tobą nie tak, Ty po prostu wiesz, że kto nie idzie do przodu ten się cofa – cofają się zwykle raki, a ty nie chcesz wylądować w garnku z wrzącą wodą, jak każdy z nich. Do przodu więc, do przodu.

LEW

Mały bunt Ci nie zaszkodzi. Najbliższe otoczenie nie zrozumie, że nawet Twoja spolegliwość ma swoje granice. Szkoda, że jest tak, że żeby obudzić innych, trzeba czasami uderzyć pięścią w stół. Miejmy nadzieję, że to wystarczy.

PANNA

Twoje przygody z wakacji nie wpłyną znacząco na sprawy z Twojego otoczenia. Czy to dobrze czy źle, tego nie wiemy. Wszystko wyjaśni się samo w najbliższej przyszłości. Dobrze, że postępowałeś według własnych zasad, teraz nie musisz się niczego obawiać.

WAGA

W wakacje wymyśliłeś coś wyjątkowego. Jesteś co do tego przekonany, ale chyba brakuje Ci odwagi, aby to wprowadzić w życie. Zaraz, zaraz, przecież Ty jesteś odważny. W takim razie się nie zastanawiaj tylko rób co trzeba.

SKORPION

Skorpion. Taaak bardzo poważne decyzje przed Tobą. Zbierz się w sobie i w końcu zrób coś tak jak trzeba od początku do końca. Tylko pamiętaj od początku do końca to znaczy od początku do końca. Tym razem się nie prześliźniesz, ponieważ Wielki Brat patrzy uważniej.

STRZELEC

Schematy myślowe wykańczają Cię jak każdego z nas. Nie myślisz tak jak jest, tylko działasz na kalce tego, co już zdążyło być. To oczywiście dużo ułatwia, ale można przegapić różne ciekawe rzeczy. Wydaje Ci się, że jesteś spontaniczny – chyba nie, ale na pewno możesz być!

 

KOZIOROZEC

Mao Tse-Tung i Al. Capone to także osoby z pod znaku Koziorożca. Czy pasuje Ci to towarzystwo? Pamiętaj gwiazdy tylko sugerują kierunek, w którym można pójść, ale drogę należy wybrać i kontrolować samemu. Odrzuć determinizm.

WODNIK

Wszystko już jest jasne w kwestiach, których nie byłeś pewien jeszcze parę tygodni temu. Dobrze Ci z tym? Odpowiedz na to pytanie i spokojnie realizuj, to co ta odpowiedź Ci podsunęła. To nie jest zły sposób, aby gdzieś dojść.

RYBY

Swoją punktualność i solidność udowadniałeś wiele razy. Jedno małe potknięcie zaraz po wakacjach niczego nie zmienia. Wszyscy to wiedzą, również Ty. Daj więc spokój z zamartwianiem się i zacznij zachowywać się pewnie tak jak kiedyś.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe