Horoskop na lipiec 2018 r.

  • 01.07.2018, 07:07
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na lipiec 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w lipcu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Baran w ostatnim czasie stracił grunt pod nogami. Nic to. To się może zdarzyć każdemu. Ważne, żeby się otrząsnąć i wrócić do dobrego poziomu, który reprezentujesz na co dzień. Ale czy to wszystko, czego pragniesz?

BYK

Nie idziesz z nurtem i boisz się prozy życia, bardzo słusznie. Rutynowe działania potrafią być zabójcze dla niektórych osobników, a Ty chyba takim osobnikiem jesteś. Ale pamiętaj, rutyna w braku rutyny, to również rutyna!

BLIŹNIETA

Wakacje w pełni. Bliźnięta nie spędzają ich w samotności. Przyjaciele, rodzina, nawet dalsi znajomi, to środowisko, w którym czujesz się najlepiej. Tak trzymać. Tego, że w grupie siła, nie muszą podpowiadać Ci żadni mędrcy – wiesz to sam!

RAK

To że skupiłeś się na konkretach, to bardzo dobrze. Taka postawa gwarantuje konstruktywny progres. Jeżeli nie jesteś tego pewien, to przeanalizuj swoje ruchy z najbliższej przeszłości. Teraz już wiesz, które postępowania są dla Ciebie dobre, a które złe?

LEW

Twoja nowa rzeczywistość nie jest już taka nieokiełznana. Poradziłeś sobie ze wszystkim, przekraczając własne granice. Nowa sytuacja zmienia Cię na lepsze, ale nie usypia. Ci którzy patrzą z boku, doceniają każdy Twój ruch. Tak trzymaj.

PANNA

Mimo, że niebo zachmurzone, nad Tobą zawsze jasna aura. Teraz z powodu wspaniałej pogody jasna aura roztacza się nad wszystkimi. Aż strach pomyśleć, jak mocno pozytywna energia rozpościera się wokół Ciebie. Oczywiście to bardzo dobrze.

WAGA

Alfred Nobel i Giuseppe Verdi również byli z pod znaku Wagi. Nikt nie wymaga od Ciebie, abyś wynalazł proch albo napisał operę, jednak miej wiarę w siebie. Jesteś zdolny właściwie do wszystkiego, pamiętaj o tym.

SKORPION

W wakacje możesz lekko odpuścić dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. To jest czas na relaks. Oczywiście nie łatwo wyrzec się przyzwyczajeń i sposobów działania z dnia na dzień, ale pamiętaj –odrobina luzu Ci nie zaszkodzi.

STRZELEC

Strzelec w tym miesiącu powinien zachowywać się jak zwykle. Mimo wątpliwości, czy jest to słuszne, doradzam właśnie trzymanie takiego kursu. Lepiej być prawdziwym niż nie – nawet jak nie spodoba się to innym. Naucz się z tym żyć, a zaczniesz dostrzegać jasne strony egzystencji.

KOZIOROZEC

Lekkie fanaberie z poprzedniego miesiąca nie poczyniły uszczerbku na Twoim majestacie. Czyli jednak można od czasu do czasu zaszaleć i puścić wodze fantazji? Na pewno tak. Zwłaszcza w te wakacje przyniesie Ci to dużo radości.

WODNIK

Świat wirtualny nie jest światem prawdziwym. Nie zapominaj o tym. Nawet twórcy gier próbują wytłumaczyć to ich wielbicielom. Bądź na tyle inteligentny, aby zrozumieć ich pozytywne przesłania. Matrix – zacznij się go obawiać!

RYBY

Podobno zodiakalna ryba zawsze się spóźnia, ponieważ ciągle dryfuje po zakątkach wszechświata. Ta przypowiastka nie dotyczy Ciebie w tym momencie czasu. Jesteś punktualny, zwarty i gotowy. Tylko pozazdrościć takiego podejścia.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe