Horoskop na czerwiec 2018 r.

  • 01.06.2018, 12:58 (aktualizacja 28.06.2018, 13:18)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na czerwiec 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w czerwcu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Baran musi zebrać się mocniej w sobie. Intuicja czy Rozum to odwieczne pytanie. Ty zawsze będziesz wiedział co zrobić, bo słuchasz siebie i tylko siebie. Tak trzymaj. Prywatne wybory, których dokonasz będą miały duży wpływ na twoje życie. Trzymaj gardę!

BYK

To, że mamy Unię Europejską, chyba Ci nie przeszkadza. Bezproblemowe przekraczanie granic jest dla Ciebie bardzo przydatne w tym miesiącu. Potrafisz policzyć, ile razy musiałbyś pokazać paszport służbom, gdyby nie te udogodnienia?

BLIŹNIETA

Nie wydaje się, żeby u Ciebie miało się coś zmienić. I bardzo dobrze, po co zmieniać coś, co działa? To stara dobra zasada, której nie trzeba poddawać pod wątpliwość. W przyszłym miesiącu zobaczysz czy miałem rację.

RAK

W zeszłym miesiącu było bardzo dobrze. Wydaje się, że i w najbliższym nie zabraknie niczego. Z tego się tylko trzeba cieszyć i nie ma potrzeby pytać, dlaczego tak jest. Dzielenie włosa na czworo nigdy nie wyszło nikomu na dobre.

LEW

Lew się w końcu obudził. Może to zbyt dużo powiedziane, ale na pewno otworzył jedno oko. Widok, który zobaczyłem w gwiazdach, po tym jak on naprawdę się przebudzi, był oniemiający. Nie jestem pewny czy świat jest gotowy na taką moc.

PANNA

Wydaje się, że kiedyś klimat był inny. Jednak na Ciebie to nie ma żadnego wpływu. Ty masz zawsze wiosnę lub lato, a zachmurzenia jesienne traktujesz z przymrużeniem oka. Zima też jest dla Ciebie pozytywna – przecież jest biało.

WAGA

Twoja intuicja chyba Cię nie zawiodła, powoli zaczynasz jej wierzyć. To dobrze. Analizuj rzeczywistość, przyglądaj się i wyciągaj wnioski. Zastanów się czy możesz pozwolić sobie na dłuższe wakacje i jak tak, to zrealizuj to w 100 proc.

SKORPION

Z jakichś powodów jesteś jeszcze bardziej profesjonalny niż zwykle. Twoje otoczenie bardzo to ceni. Takie podejście pomaga w pracy i relacjach, nawet prywatnych. Postępuj tak dalej, to pewnie wejdzie Ci to w krew na stałe.

STRZELEC

Gdzie twoja odwaga i wiara w siebie? Zawsze, kiedy polegałaś na tych cechach było bardzo dobrze. Może czas wrócić do takiej postawy, zamiast słuchać podpowiadaczy. Prawdziwy przyjaciel może pojawić się znikąd i jak Superman wyciągnąć Cię w górę.

KOZIOROZEC

Nie wiedziałeś, że również Elvis Presley i Marlin Manson są z pod znaku Koziorożca? A jednak. Nie namawiam Cię, abyś wskoczył na scenę, ale trochę zamieszania wokół własnej osoby nie zaszkodzi. Jeżeli wrzucisz jakieś kontrowersyjne zdjęcie na Facebooka, to niczemu nie zaszkodzi.

WODNIK

Dla Ciebie wakacje właściwie już się zaczęły. Cały stres opadł. Są jeszcze niepodkańczane sprawy, którymi musisz się uporać i zadbaj o to, aby je dokończyć. Jak to się uda, wtedy będziesz mógł całkiem się wyluzować.

RYBY

Po przerwie jesteś pełen zapału do pracy. I dobrze, Twoje siły na pewno przydadzą się pracodawcy. Są nowe wyzwania i trzeba nim sprostać. Prywatnie układa Ci się bardzo dobrze. Tak trzymać, na ten moment nie musisz zmieniać niczego.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe