Horoskop na maj 2018 r.

  • 30.04.2018, 16:45
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na maj 2018 r. Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w maju 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Horoskop na maj jest podobny jak miesiąc temu. Nie ulegaj fałszywym przeświadczeniom, tylko własnej mądrości i ocenie sytuacji. Pamiętaj również, że nie wszystko wydaje się na pierwszy rzut oka logiczne, więc zawierz czasami intuicji.

BYK

Z jakichś niewyjaśnionych powodów będziesz musiał porzucić aktualny tryb życia i ruszysz w drogę. Z jakiego powodu, tego nie wiem, ale gwiazdy mówią, że może chodzić o twoje dziedzictwo! Północny wschód - tam wybierzesz się na początek.

BLIŹNIĘTA

Żona nie pozwala ruszyć Ci się samemu nawet o krok. W Twoim przypadku to nie jest problem, ponieważ żona jest akurat pozytywną stroną twojego życia. Pamiętaj, że nie wszyscy mają takie szczęście.

RAK

Czy wielka majówka się udała? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. Ale to, że cały maj będzie pozytywny, można powiedzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa. Nic tylko chwytać wiatr w żagle i iść do przodu.

LEW

Wiele spraw zwaliło się na twoją głowę w jednym momencie. To nie jest żadna tragedia. Należy przegrupować szyki, podjąć decyzje i realizować to, co nakreślone. Pamiętaj, że jesteś generałem, a nie szeregowcem, więc musisz wykazywać się ponadprzeciętną inwencją.

PANNA

Farrokh Bulsara, czyli Freddie Mercury był spod tego samego znaku co Ty. Urodził się na Zanzibarze, na który z pewnością chciałabyś się kiedyś wybrać. Wszystko jest możliwe, więc działaj w tym kierunku, aby spełnić swoje marzenia.

WAGA

Nie kładź nigdy wszystkiego na jednej szali. Wiem, że ta porada jest trywialna, ale dobrze zdawać sobie z tego sprawę. Rada jest właściwa, ale wiedz również to, że od reguły zawsze są wyjątki. Ty jesteś od tego, aby rozpoznać wyjątek.

SKORPION

Długa przerwa w obowiązkach jest bardzo dobra, ale niestety równie długo trwa powrót do pełnej efektywności. Tobie to się udało wyjątkowo sprawnie. Masz jeszcze wiele talentów, które należy odkryć. Pracuj nad tym.

STRZELEC

Spakowałeś już walizkę i plecak? Na pewno. Strzelec słynie z tego, że jak trzeba, to jest gotowy do działania. Wiele wskazuje na to, że ten rok jest tylko preludium przed prawdziwymi podróżami w przyszłym roku. Te podróże będą bardzo ważne!

KOZIOROŻEC

Twoja sytuacja prywatna jest lepsza niż dziesięć lat temu. Nie zaprzeczysz. To znaczy, że świat idzie w lepszym kierunku, niż gorszym. Zagrożenia jednak są i Ty również powinieneś coś zrobić, chociażby coś niewielkiego.

WODNIK

Przed Tobą kilka ważnych egzaminów. Stres w odpowiedniej dawce jest mobilizujący, ale tylko w odpowiedniej. Jeżeli dopuścisz do zbyt dużej dawki stresu, może stać się to destrukcyjne. Zapanuj nad tym, ponieważ wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne.

RYBY

Już nie długo zobaczysz się z rodziną i na pewno Cię to cieszy. Nie zapomnij zrobić małych prezentów, które liczą się jako gest. Rodzina czeka na Ciebie, a nie na podarki, ale one w niczym nie przeszkadzają. Odpoczywaj.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe