Horoskop na kwiecień 2018 r.

  • 01.04.2018, 04:06
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na kwiecień 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w kwietniu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Kierunek obrany wcześniej był właściwy, wszelkie wahania trzeba odrzucić i iść wyznaczoną wcześniej drogą. Zwracać uwagę na sygnały z zewnątrz to mądrość, ale ulegać nim to głupota. Poddaj wszystko rozwadze i teraz słuchaj się serca, a nie rozumu.

BYK

Jak widzisz, realizacja wcześniej ustalonego planu przebiega właściwie. Ty jesteś spokojny i uśmiechnięty, a i inni zauważyli ten spokój. Trudny dla Ciebie okres chłodu i mrozu już mija. Wystaw twarz ku słońcu, a witamina D dokończy dzieła.

BLIŹNIETA

Wyjazd zagraniczny zaraz po świętach Ci nie zaszkodzi. Czasami dobrze jest nabrać dużego oddechu z dala od domu. To pozwala złapać dystans i spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Zrzucisz również parę kilogramów, same plusy.

RAK

Wiosna jest zbawienna dla wszystkich. Również na Ciebie ma pozytywny wpływ. Poddaj się jej wpływowi bez ograniczeń, a zobaczysz, że na pozytywne skutki nie trzeba będzie długo czekać. Codzienny jogging nie zaszkodzi.

LEW

Wiosna przyniosła u Ciebie zmiany nie tylko ze względu na wyższą temperaturę powietrza na zewnątrz. Wyższą temperaturę masz teraz w domu i to oznacza, że jest po prostu cieplej. Ciepło domowe jest bardzo ważne. Pamiętaj o tym!

PANNA

Ludzie lubią patrzeć, jak obok nich jest ktoś, kto nie boi się przyszłości. Nawet jak je masz, to wydaje się, że są one nieuzasadnione. Przyj do przodu, dawaj przykład innym i nie zwracaj uwagi na drobne pomyłki. Jesteś tylko człowiekiem.

WAGA

Sprawy idą ciągle w jak najlepszym kierunku, a Ty musisz tylko pilnować tego, aby nie zejść z właściwej drogi. Co jest dla Ciebie dobre a co złe, musisz rozstrzygać na bieżąco, ponieważ odpowiedź na to pytanie jest najlepiej znana właśnie Tobie.

SKORPION

Maria Curie Skłodowska również była z pod znaku Skorpiona. Polonu i Radu nie odkryjesz tylko dlatego, że już zostały odkryte, ale pamiętaj, że świat stoi przed tobą otworem, a Ty możesz wszystko. Uwierz w to!

STRZELEC

Pac-pac, tik-tak – wskazówki zegara odliczają jakieś ważne wydarzenie w Twoim życiu. Będzie to między końcem maja a początkiem sierpnia. To punkt żelazny w Twoich planach wakacyjnych. Szykuj się w dziewiczą podróż.

KOZIOROZEC

Skorzystałeś z mojej rady w poprzednim miesiącu i wszystko co robisz z przemyśleniem wychodzi Ci łatwiej. Tak to już jest, że jak wiesz dokąd iść, to przejście tej drogi jest z gruntu łatwiejsze. Cieszę się, że zdałeś sobie z tego sprawę.

WODNIK

Instytucje w końcu zaczęły odpowiadać na twoje pytania. To dobrze, ale musisz sobie zdawać sprawę z tego, że należy się przygotować na każdą ewentualność. Instytucja to jest dziwny twór. Niby jest, ale tak naprawdę kto to?

RYBY

Święta spędzisz w pracy daleko od domu. Na pozór to wydaje się przykre, ale tak naprawdę wzmacnia Twoje więzi z rodziną, zwłaszcza z żoną. Tęsknota to niezbędny element każdego związku. Wzmacniający element!

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe