Horoskop na marzec 2018 r.

  • 01.03.2018, 16:50
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na marzec 2018 r. Fot. Shutterstock
Co nas czeka w marcu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Baran w lutym posłuchał gwiazd i nie został siedzącym bawołem. Jego energia i moc może nie jest jeszcze na najwyższym możliwym poziomie, ale najwyraźniej w tym kierunku zmierza. To dobry prognostyk dla niego i wszystkich w około.

BYK

Ostatnio podjąłeś pewne decyzje. Nawet jak sprawy nie idą w 100 proc. tak, jak masz zapisane w notesie, to nie znaczy, że decyzje były złe. Trzeba je realizować trochę wolniej i nie przejmować się tak bardzo upływem czasu.

BLIŹNIETA

Ciebie nie jest w stanie wzburzyć największa lawina. Pomyślisz, pomilczysz i zawsze zadecydujesz prawidłowo. To że milczenie jest złotem, zapamiętałeś bardzo dobrze już dawno, ale o tym, że wywiera to zbawienny wpływ na wiele rzeczy, musiałeś się przekonać na własnej skórze.

RAK

Nareszcie chwila odpoczynku. Lubisz ten stan, jak nikt inny. Może to czasami trochę nudne, ale przecież nuda nie musi być zabójcza. Pomóż rodzicom w ogródku i od czasu do czasu wyprowadź psa, a życie nabierze jakiegoś smaku.

LEW

Jak się czujesz na krawędzi? Zerwanie z dotychczasowym trybem życia, wydaje się, wisi na włosku. Ty się przed tym bronisz, ale gwiazdy mówią, że to walka z wiatrakami. Nowe nie jest złe, ale trzeba się pilnować, aby nie zejść na manowce.

PANNA

Stoisz na straży tego, co dobre bez wzruszenia. Niebo twoich wartości nigdy nie jest zachmurzone. Jason Statham również jest spod znaku Panny. Zauważam pewne podobieństwa, jednak chyba musisz częściej odwiedzać siłownię.

WAGA

Waga odrabia straty po małej zawierusze, która chyba była potrzebna. Aby zebrać plon, ziemię trzeba najpierw zaorać. Może brzmi to zbyt dramatycznie, ale coś jest na rzeczy. Jednak pamiętaj wszyscy w Ciebie wierzą, a gwiazdy są przychylne.

SKORPION

Trudno zaprzeczyć, że masz więcej energii. Czy to zasługa krótkiego odpoczynku od wrażeń, w których zasmakowałeś zbyt mocno? Chyba tak i dzięki temu już wiesz, że równowaga to coś co powinieneś postawić wyżej w swojej hierarchii.

STRZELEC

Moc jest w Tobie, to pewne. Wydaje się, że okres zimowy udało Ci się przetrwać bez dużego uszczerbku na samopoczuciu. Tym bardziej w wiosnę wkroczysz z niespotykanym dotąd impetem. Oj, się będzie działo.

KOZIOROZEC

Widzisz światełko w tunelu? Na pewno tak. To wiosna idzie i wszyscy je widzą. Ty musisz znaleźć własne światełko, które jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Jak je odnajdziesz wszystko zaraz pójdzie Ci łatwiej. Gwarantuję!

WODNIK

Przed Tobą nowe wyzwania. To nie jest frazes. Teraz musisz podjąć pewne decyzje, które zaważą na twojej najbliższej przyszłości. Przeanalizuj sprawy i zrób co trzeba, a będziesz miał spokój na następne parę lat.

RYBY

Może być tak, że przez swoje działania staniesz komuś ością w gardle. Nie martw się tym, ponieważ to oznacza, że wchodzisz na wyższy level. Mam nadzieję, że to Cię raczej zmobilizuje, a nie przestraszy. Pamiętaj masz wielu cichych przyjaciół którzy Ci dopingują.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe