Walentynkowa randka w londyńskich taksówkach

  • 07.02.2018, 15:29 (aktualizacja 12.02.2018, 15:37)
  • Brexit Standard
Walentynkowa randka w londyńskich taksówkach
20 osób wsiądzie do 10 czarnych taksówek i weźmie udział w mobilnych randkach. Pojazdy przejadą najbardziej romantycznymi drogami w Londynie.

Nietypowe spotkanie randkowe rozpocznie się i zakończy w Chelsea Gardens. Podczas trwającej około godziny podróży jadące w konwoju taksówki odwiedzą najbardziej romantyczne drogi Londynu, wybrane w głosowaniu przez 22 tys. kierowców. Pojazdy przejadą między innymi przez Albert Bridge, Waterloo Bridge i The Embankment.

Taksówki będą zatrzymywały się co sześć minut, aby uczestnicy tego mobilnego Speed Dating mogli się wymienić i spotkać z kolejnymi partnerami, zasiadającymi w innych pojazdach.

Impreza rozpocznie się w JuJu w Chelsea Gardens w piątek 16 lutego o godz. , 19.00. Jej organizatorami są organizacja zrzeszająca kierowców czarnych taksówek TAXIAPP UK (taxiapp.uk.com) oraz portal randkowy Date in a Dash (dateinadash.com).

– Z mojego doświadczenia wynika, że najbardziej udane Speed Dating to takie, które oferują coś oryginalnego. Zawsze chciałem zorganizować randkę mobilną, a współpraca z TAXIAPP to do tego znakomita okazja – mówi Robert Ryall z Date in a Dash.

– Codziennie przewozimy pary w taksówkach, więc znamy wszystkie najlepsze dla nich miejsca w Londynie i dobrze będzie przy okazji tej imprezy wykorzystać nasza wiedzę – dodaje z kolei twórca TAXIAPP w Wielkiej Brytanii Sean Paul Day, który ma nadzieję, że impreza wzmocni wizerunek czarnych londyńskich taksówek.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe