Horoskop na luty 2018 r.

  • 06.02.2018, 17:11 (aktualizacja 21.02.2018, 15:42)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na luty 2018 r. Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w lutym 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Mimo wcześniejszych prognoz wydaje się, że zmiany są jednak potrzebne. Ale zmiany, to bardziej coś dobrego, niż złego, dlatego nie należy się przejmować, tylko działać. Zapamiętaj, działanie jest lepsze, niż jego brak i tak staraj się żyć.

BYK

Być może będziesz musiał coś zadecydować. Ty tego nie lubisz, ale w pewnym momencie bez tego się nie obejdzie. Na brak dobrych decyzji mogli sobie pozwolić Michale Jackson i Elvis Presley, ale oni już niestety nie żyją.

BLIŹNIĘTA

Jesteś ciągle oazą spokoju. Nawet jak jest poważny powód zmiany twojego nastawienia, to absolutnie się temu nie poddawaj. Stałość postawy jest tym, co nas konstytuuje i decyduje o naszej wartości. To się zawsze sprawdza w dłuższej perspektywie – bądź tego pewny.

RAK

Na szczęście polubiłeś orzechy. One mają zbawienny wpływ na stan i jakość umysłu. U Ciebie już widać tego skutki. Tak trzymaj i próbuj wytrwać w postawie. Jakość twojego życia jest tylko w twoich rękach, pamiętaj o tym.

LEW

Trzeba przyznać, że zrobiłeś duże postępy i to widać na pierwszy rzut oka. Jednak to nie jest wszystko, co chciałbyś osiągnąć. Wszyscy wiedzą, że Ty nie bierzesz udziału w wyścigu szczurów, ale codzienna pozytywna aktywność na pewno tym nie jest.

PANNA

Misja, do której zostałeś powołany, jest przez Ciebie podtrzymywana. To dobrze. Sam jestem ciekawy, ile w tym wytrwasz bez zachwiania wiary. Na pewno długo, znając twoja osobę. Będę się przyglądał i zawsze trzymał kciuki za to, w co wierzysz.

WAGA

Jednak bez pewnych strat w działaniu się nie obyło. Trudno, nic się nie dzieje, trzeba żyć dalej. Pamiętaj, że oprócz własnych wymagań musisz się również dostosować do wymagań innych. To jest właśnie tajemnica wszechrównowagi.

SKORPION

Niekiedy wahadło wychyla się w druga stronę i tak jest teraz w twoim przypadku. Trzeba troszkę posiedzieć w domu i nie obrażać się na los. Jak jakiś czas odpoczniesz od przygód, nic złego się nie stanie. Odpoczywaj.

STRZELEC

Drugi miesiąc roku napawa Cię optymizmem. Powoli wprowadzasz w życie postanowienia noworoczne i wydaje się, że uda Ci się w nich wytrwać przez dłuższy okres czasu. To, jak będzie, zależy tylko od twojej silnej woli. Dasz rade. Wierzę w Ciebie.

KOZIOROŻEC

Luty nie rozjaśni całej twojej sytuacji. Musisz poczekać jeszcze trochę na jaśniejsze wskazówki. Cierpliwość musi stać się twoim drugim „ja”. Potrafisz taki być? Na pewno nie zawsze, ale przy odrobinie samodyscypliny jest to możliwe.

WODNIK

Byłeś przygotowany do porażki i wspaniale sobie z nią poradziłeś. Musisz iść do przodu i zdobywać punkty dzień za dniem. Nawet, jeżeli nie jesteś pewien swojej drogi, po prostu działaj. Działanie jest dobre na wszystko, nawet na reumatyzm.

RYBY

Energia nie opuszcza Cię ani na chwile. Spróbuj zarażać tym innych, którzy nie maja tyle szczęścia co Ty. W czym tkwi twój sukces? To chyba jakaś tajemnica. Nie kryj jej, tylko podpowiedz najbliższemu koledze, jak to robić.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe