Horoskop na styczeń 2018 r.

  • 01.01.2018, 15:41 (aktualizacja 21.02.2018, 15:47)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na styczeń 2018 r. Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w styczniu 2018 roku, przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Ten Nowy Rok nie przyniesie dla Ciebie aż takich zmian. Wydaje się, że utrzymywanie stanu z poprzedniego roku to nuda, ale w tym przypadku bardziej sprawdzi się powiedzenie: Dobrze jest, nie trzeba psuć. Ale Baranem pozostań.

BYK

Twoje życie przypomina huśtawkę. Raz nie masz czasu na nic i Twój terminarz jest napięty do granic możliwości, a kiedy indziej leżysz, patrząc w sufit i nie wiesz co ze sobą zrobić. Ale ten stan nie jest niczym złym w Twoim przypadku.

BLIŹNIĘTA
Nie raz w myślach próbowałeś postawić na swoim. Trudno jednak wprowadzić to w życie. Ta postawa możne wydawać się mało odważna, ale Ty wiesz, że prawdziwa odwaga, to chcieć okiełznąć siebie, aby mieć pozytywny wpływ na otoczenie.

RAK
Ty się musisz w końcu przebudzić. To co robisz przez ostatnie lata przynosi jakieś efekty, ale czy jesteś z nich w pełni zadowolony? Chyba nie. Więcej werwy, przygody – to w końcu musisz wprowadzić w życie. Sam. Nie licz tylko na innych.

LEW
Masz swoje przyzwyczajenia i rytuały. Musisz jednak w końcu z nimi zerwać, ponieważ ten tryb życia zbytnio determinuje twoją efektywność. Pamiętaj, teraz nie jesteś już sam i inni bardzo na Ciebie liczą. Przestań palić i zerwij z innymi nałogami.

PANNA
Niestety twojej zdolności łagodzenia konfliktów nie da się w prosty sposób przełożyć na całe społeczeństwo. Próbuj jednak zarażać tym jak najwięcej osób wokół siebie. To jedyna słuszna droga i Ty jesteś w pełni tego świadomy.

WAGA
Waga w tym roku pobije własne rekordy w dopinaniu spraw od A do Z. To co pomyśli – zrealizuje i trudno będzie jej w tym przeszkodzić. Czy te sukcesy odbędą się bez jakichkolwiek strat? Czy to w ogóle możliwe?

SKORPION
Zasmakowałeś w rozrywkach i dalekich podróżach. Trzymam kciuki, aby taki styl życia był możliwy do spełnienia w każdym momencie czasu na jaki masz ochotę. To, że jest to trudne i nie zawsze dostępne, wiesz sam. Ale próbuj.

STRZELEC
Strzelec z Bykiem i Baranem mają ochotę spędzić więcej czasu poza domem niż zwykle. Czy się to uda? Przy odpowiednim planowaniu na pewno. Trzymam wiec kciuki za tę trójcę, jak również za punktualność w rozkładzie lotów linii lotniczych.

KOZIOROŻEC
Dla Ciebie Nowy Rok będzie rokiem samych niewiadomych. To, co wypracowałeś przez ostatnie dwanaście miesięcy, możne być całkiem rożne od tego, co Cię spotka. Musisz ufać intuicji i na bieżąco kontrolować sytuacje. Na pewno dasz rade.

WODNIK
Ze swoimi sprawami wskakujesz na głębokie wody. Wszyscy trzymają za Ciebie kciuki i wierzą, że dasz sobie rade. Jesteś wystarczająco dobry, aby poradzić sobie ze wszystkim. Pamiętaj porażki nie są nigdy końcem świata, mogą Cię tylko wzmocnić.

RYBY
W domu pojawiasz się tylko od czasu do czasu. Ale to nie jest zły styl życia. Nie wkrada się nuda, ani rutyna. To, jak żyjesz, mówi kim jesteś i z tego, co widać mimo że nie jesteś już nastolatkiem, wigoru Ci nie brakuje. Tak trzymać!

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jarek
Jarek 07.01.2018, 22:53
Gwiazdy ach Gwiazdy:)

Pozostałe