Horoskop na 25 - 31 grudnia

  • 25.12.2017, 14:56 (aktualizacja 21.02.2018, 15:47)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 25 - 31 grudnia Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (25 - 31 grudnia), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Świąteczny nastrój zmusza do zadumy każdego, nawet Ciebie. Na pewno prześledziłeś cały rok miesiąc po miesiącu i widzisz teraz sprawy wyraźniej niż kiedyś. Zastanawiasz się czy można było czegoś uniknąć lub coś poprawić? Na pewno można było. Ale to nie był zły rok dla Ciebie.

 

BYK

Święta! Co to za czas dla Ciebie? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Co dla Ciebie ważniejsze barszcz z uszkami z rodziną czy może coś innego? W każdym razie Święć Się Imię Twoje trzeba będzie niedługo zmówić, ale bezkresne marzenia zacznij wprowadzać w życie już teraz.

 

BLIŹNIĘTA

Nastał czas spokoju i zadumy. Wszystko co złe odeszło. Spróbuj tę atmosferę przenieść jak najdłużej na jak największą liczbę osób w okół siebie - to się opłaci, tak właśnie trzeba postępować. Ty to robisz i skutki tego działania już są widoczne.

 

RAK

Samopoczucie wróciło do normy. Pierogi z kapusta w lodówce już się kończą ale jest jeszcze ryba po grecku i inne Świąteczne smakołyki. Jesteś zadowolony z ostatnich tygodni? Powinieneś. Jak będziesz zachowywał się tak jak teraz to wszystko będzie dobrze. Trzymaj Status Quo.

 

LEW

Wydaje się że poradziłeś sobie z ostatnimi wyzwaniami. Czy poradzisz sobie ze spokojem w Święta? Siedzenie w domu przez parę dni i objadanie się smakołykami nie do końca leży w Twojej naturze, ale chyba ten specjalny czas jakoś musisz wytrzymasz. Dwanaście Pint kiedy indziej :)

 

PANNA

Świąteczny spokój w atmosferze rodzinnej wpływa na Ciebie bardzo dobrze. Taki czas jest dla Ciebie najprzyjemniejszy. Ale Ty jesteś osobą która potrafi tak jak turbosprężarka nadać dodatkową moc temu, co co tkwi w całej Tobie.

 

WAGA

Mimo że teraz są Święta, Tobie nie w smak brak aktywności. Inni patrzą na Ciebie z niedowierzaniem i zazdrością dla tych pokładów energii, które potrafisz wyzwolić z siebie każdego dnia. Postawa godna naśladowania. Tak trzymać.

 

SKORPION

Decyzje co do miejsca spędzania Świąt okazały się bardzo trafne i bez względu co wybrałeś jesteś zadowolony atmosfery. Wydaje się że ten czas jest nudny, ale nie w Twoim wypadku. Będzie co opowiadać innym również i po Nowym Roku.

 

STRZELEC

Mimo, że wszystko dookoła sprawia wrażenie spokoju, Ciebie coś jednak trapi, czegoś Ci brakuje. Czujesz pod skórą, że jednak żywioł to Twoje pierwsze, a nie drugie JA. Zobaczymy co z tego będzie. Oby po Twojej myśli.

 

KOZIOROŻEC

Wziąłeś sobie do serca nasze podpowiedzi i już się nie możesz doczekać Nowego Roku, aby zakasać rękawy. To się chwali. Nic tylko pozostaje trzymać kciuki, aby Twój zapał nie okazał się zbyt płonny. Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie.

 

WODNIK

Mimo że wkrótce duże sprawy, Ty w Święta odpoczywaj. Nie koniecznie przed telewizorem i z konsolą w dłoniach, ale odpoczynek Ci się należy. Pomyśl nad większą aktywnością fizyczną, chociaż trzeba przyznać, że zrobiłeś jakieś postępy w tym kierunku.

 

RYBY

Nie przemęczaj się - napracowałeś się w ostatnim roku. Połóż się na kanapie i niech to żona przyniesie Ci kapcie parę razy. Jednak szanuj ją ponieważ mimo że czasami jest może zbyt szorstka, w głębi duszy bardzo Cię kocha. Odwzajemnij się jej tym samym.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe