Horoskop na 18 - 24 grudnia

  • 18.12.2017, 11:50 (aktualizacja 21.02.2018, 15:48)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 18 - 24 grudnia Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (18 - 24 grudnia), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Baran liczy chyba na obfite kąski pod choinką. Jak był grzeczny to Gwiazdka na pewno o nim nie zapomni. Ale czy tak było? Zajrzyj po choinkę i sprawdź na co zasłużyłeś w tym roku. Jeżeli znalazłeś niewiele musisz udać się do Banku po pożyczkę. Niestety:(

BYK

Dlaczego życie nie jest takie proste jak byś chciał? Śniadanie, pewne prace, a później piwo z kolegami. Takie refleksje pojawiają się nie tylko w Twojej głowie ale w Twojej znajdują zaczepienie dłużej niż u innych. Czy to dobrze czy źle? Oto jest pytanie!

BLIŹNIĘTA

Niedługo jeden z najmilszych momentów w roku. Gwiazdy mówią że na pewno taki będzie i dla Ciebie. Sprawdzisz czy miały rację. Przygotuj się jak najlepiej i nie wrzucaj zbyt wielu obowiązków na siebie.

RAK

Twoje marzenia się spełniły. Co będzie dalej? Ciągle boli cię któraś z kończyn? Gwiazdy nie widzą tak precyzyjnie co się stało ale radzą aby nie forsować ciała ponad miarę. To nie znaczy że masz siedzieć w domu i nic nie robić. Pomyśl nad lżejszym zajęciem niż ostatnio.

LEW

Wszyscy Ci kibicują w Twoich postanowieniach. Czy się spełnią będzie zależało tym razem nie od Twojej werwy i animuszu a raczej od cierpliwości i spokoju w podejmowaniu decyzji. Czy Lew sobie poradzi? Wierzymy że tak i trzymamy mocno kciuki.

PANNA

Lew Tołstoj i Michael Jackson to osoby którym sprzyjał  taki sam układ gwiazd jak Twój. To pokazuje jak różne osobowości mogą mieć wspólny astrologiczny mianownik. Znajdziesz coś w sobie z tych postaci? Jak się postarasz to na pewno tak!

WAGA

Mimo że nadchodzą święta Ty jesteś zwarta i gotowa na wszelkie wyzwania. Ktoś imputował Ci uwielbienie dla leniuchowania i nostalgii? W tym tygodniu jesteś tego totalnym przeciwieństwem. Czy w dzień czy w nocy WONDER WOMAN to właśnie Ty!

SKORPION

Święta bez śniegu i minusowej temperatury za oknem? Czemu nie. Jeżeli zastanawiasz się nad wypadem poza strefę mrozu to ja doradzam gorące TAK. Oczywiście w domu też będzie bardzo przyjemnie - wybór zależy tylko i tylko od Ciebie. Jak zwykle zresztą.

STRZELEC

Można powiedzieć że wytrwałość to Twoje drugie ja. To że czasami zbaczasz z obranego kursu nie znaczy że porzucasz całość postanowień. Umówmy się że kurs jest dobry a na skoki w bok można sobie czasami pozwolić.

KOZIOROŻEC

A Ty Ciągle liczysz na zapomogę lub spadek. Trzeba wziąć się bardziej do roboty a nie liczyć na innych. Praca na pół gwizdka niestety nie spełni Twoich wszystkich oczekiwań. Jedyna rada jaką mogę Ci teraz dać to: DO PRACY RODACY, DO PRACY!!! Po Świętach oczywiście.

WODNIK

Nadchodzą zmiany w pracy, szkole, życiu prywatnym. Pamiętaj że trzeba dopilnować wielu formalności. Musisz sobie uświadomić że żyjemy w takim a nie innym świecie i to niestety są sprawy ważne. Jednak jeżeli kiedyś będziesz chciał się wziąć za bary z tym światem będę pierwszy który będzie za tym trzymał kciuki.

RYBY

Niedługo Święta, smakołyki, rodzinna atmosfera. Tobie na pewno będzie smakował domowy rosół - koniecznie z MAKARONEM. Wydaje się że ta potrawa jest Tobie bardzo bliska. Wszyscy myślą że makaron powstał we Włoszech a to nie prawda - winni są temu Chińczycy - czyżbyś tęsknił za wschodem?

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe