Horoskop na 11 - 17 grudnia

  • 12.12.2017, 11:15 (aktualizacja 21.02.2018, 15:48)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 11 - 17 grudnia Fot. Shutterstock.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (11 - 17 grudnia), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Nowy Rok coraz bliżej i bliżej a mimo to Baran ciągle brnie w nieporozumienia. Czy jest to celowe zamierzenie czy nieprzystosowanie do życia w symbiozie - tego nie wiemy. Na pewno jest to jeden z ciekawszych przypadków podtrzymywania znajomości.

 

BYK

Trzymasz się zasady twardego kręgosłupa. To dobrze takie postawy jak Twoja bardzo dobrze wpływają na innych. Jesteś dla nich wzorem czy tego chcesz czy nie chcesz. Ciekawe jak długo wytrwasz w takiej postawie.

 

BLIŹNIĘTA

Siły które chciały Ci przeszkodzić w ostatnim czasie poniosły klęskę. Staraj się z nimi walczyć na bieżąco a pomoże to utrzymać pozytywną tendencję na dłuższy okres czasu. Może to być męczące ale na pewno przynosi satysfakcję.

 

RAK

Z tego co mówią gwiazdy okres wahań się przedłuży. Ale to nie jest wcale zła informacja. Amplituda zmian nie zawsze musi oznaczać coś złego. Taki stan rzeczy mówi tylko o tym że na pewno będzie dobrze - nie zawsze ale i nie nigdy.

 

LEW

Lew to jednak Lew. To czego próbowałeś w tamtym tygodniu mimo że sprawiało pewną satysfakcję nie przeniosło się na utrzymanie takiej tendencji w dłuższym okresie czasu. Empatii Ci brak ale tupetu na pewno nie.

 

PANNA

Dobrej passy ciąg dalszy mimo że za oknem czasami pochmurno. Cieszę się że Twój organizm nauczył się wytwarzać endorfiny we własnym zakresie a nie tylko czeka na ładną pogodę. Czy to może sprawka czekolady i innych słodyczy?

 

WAGA

Okres wypoczynku trwa w najlepsze i powinien już się skończyć. Niech tak będzie ale przecież niedługo nadejdą Święta i przerwa noworoczna. Oznacza to  że powróci to co jest teraz - czyli błogi stan zapomnienia, nostalgii i leniuchowania. Uwaga na dodatkowe kalorie!

 

SKORPION

Początki Twojej transformacji na lepsze powoli widać. Sam tego nie zaobserwujesz ale zwróć uwagę na to co mówią inni. Nie doradzam broń Boże aby sugerować się tylko zdaniem innych ale logiczna analiza głosów z zewnątrz nie zaszkodzi. Ale tylko logiczna!

 

STRZELEC

Na dworze chłodniej i chłodniej a jak wiemy Strzelec jest wrażliwy na zmiany za oknem. Jak się okazało truskawki można dostać w sklepie a i wybór mikroelementów w sztucznej postaci również jest jest bogaty na półkach sklepowych. Na razie to wszystko co mogę poradzić.

 

KOZIOROŻEC

Otrzymałeś nieoczekiwaną wiadomość/informację. Co z nią zrobisz zależy oczywiście od Ciebie. Jednak to co najważniejsze w Twojej reakcji na nią to czy brać pod uwagę opinie innych. Ja doradzam: oczywiście należy zebrać opinie ale decyzja musi być Twoja i tylko Twoja.

 

WODNIK

Czy rozgraniczenie priorytetów przyniosło jakieś skutki? Chyba tak. Teraz już wiesz że próba bycia o krok do przodu jest jak najbardziej pożądana ale pilnowanie się w każdej dziedzinie życia jest zbyt męczące ale i również nie potrzebne.

 

RYBY

Wytrzymaj jeszcze trochę to nie jest trudne. Rozwaga dotycząca tego co i ile wkładamy na talerz jest naprawdę ważna. Ilość cholesterolu i podobne współczynniki to nie są jakieś bzdety. Trzeba tego pilnować. Nie na darmo prawie na każdym produkcie mamy podane zawartości tłuszczu, protein, soli itp. Zwracaj na to uwagę, to ważne! Oczywiście jak z wszystkim - bez przesady!

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe