Horoskop na 4 - 10 grudnia

  • 04.12.2017, 14:59 (aktualizacja 04.12.2017, 15:09)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 4 - 10 grudnia Fot. Stephanie Berghaeuser/Freeimages.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (4 - 10 grudnia), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN
Baran powoli robi postanowienia na rok przyszły. Co mu wpadnie do głowy, tego nie wie nawet on sam. Na pewno nie będą to pomysły, które usprawnią komunikację z innymi ludźmi. Wystarczy jednak sam pomysł, że to mogło by zajść – a od razu będzie lepiej.

BYK
Niebo gwiaździste nade mną prawo moralne we mnie. Kto by pomyślał, że Immanuel Kant jest również z pod Twojego znaku. Trzymaj się więc tego co napisał jak brzytwy – niekoniecznie Okhama.

BLIŹNIĘTA
Przekonałeś się, że praca popłaca na każdym polu. Czy będziesz próbował trzymać taki poziom w tym tygodniu nie wiem. Gwiazdy mówią, że bardzo byś chciał ale zaistnieją okoliczności które mogą w tym przeszkodzić.

RAK
Tak, szczęście nie mogło trwać wiecznie. Powoli już wyczuwasz negatywną tendencję w każdej dziedzinie życia. Czy rzeczywiście w każdej? Przecież rodzina Cię wspiera od zawsze i nie zawodzi nawet w tym okresie. To oznacza, że nie jest tak źle. Szanuj to.

LEW
Udało Ci się stanąć obok, aby z tej perspektywy popatrzeć na innych. Jak się z tym czujesz? Trochę nie typowo? No ale trzeba od czasu do czasu tak właśnie się ustawić, ponieważ egocentryzm nie ma dobrego wpływu na nikogo, szczególnie na dłuższą metę.

PANNA
Słońce za oknem choć nie zawsze świeci, zawsze determinuje podjęcie pozytywnych działań. U Ciebie sprawdza się to w stu procentach. Cóż, trzeba trzymać kciuki za jak najlepszą pogodę i to na ten moment wystarczy, aby utrzymać Cię w dobrym stanie.

WAGA
Jak się czujesz po okresie dłuższej laby? Należała Ci się. A co powiesz jakby ten stan podtrzymać jeszcze przez jakiś okres? Nie proponuję permanentnego lenistwa, ale kto powiedział, że wakacje muszą być tylko w czerwcu albo w lipcu?

SCORPION
Jak widzisz, wiara w siebie czyni cuda. Czy to Ciebie przekona na zawsze, a przynajmniej na dłuższy okres czasu? Zobaczymy. Musisz to dostrzec sam – nikt nie może Ci tego wmawiać. Ale jak już dostrzeżesz, to zobaczysz co się będzie działo!

STRZELEC
Strzelec od kiedy poczuł minusowe temperatury, jednak stracił lekko na aktywności. Jestem pewien, że to tylko wpływ aury, więc doradzam kąpiele słoneczne, kiedy tylko to możliwe + komplet odpowiednich mikroelementów. Jakby był problem z dostaniem świeżych truskawek pudełko pastylek
może być substytutem.

KOZIOROŻEC
Doładowanie witaminami i mikroelementami coś chyba pomogło. Dbaj o dietę nie tylko pod względem kalorycznym, ale również pod względem równowagi. Już wiesz, że regulatory spełniają bardzo ważną rolę, więc nie zapomnij o ich odpowiedniej ilości w diecie.

WODNIK
Skupienie na tym co ma się wydarzyć we wszystkich dziedzinach życia jest dość męczące. Nie należy koncentrować się na wszystkim. Rozważ własne priorytety i koncentruj się właśnie na nich. Reset od spraw bieżących również Ci nie zaszkodzi.

RYBY
Dobrze, że posłuchałeś spraw w temacie dietetycznym. Ta rozwaga zregeneruje Twój układ pokarmowy co wzmocni go przed okresem próby, czyli zbliżającymi się świętami. W tym okresie doradzanie trzymania diety lub rozwagi w przyjmowaniu większych ilości pożywienia oczywiście ma sens ale nikt się do tego nie stosuje.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe