Horoskop na 27 listopada - 3 grudnia

  • 27.11.2017, 17:31 (aktualizacja 21.02.2018, 15:49)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 27 listopada - 3 grudnia Fot. Mario Alberto Magallanes Trejo/Freeimages.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (27 listopada - 3 grudnia), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN
Czyżby sytuacja z Tobą się zmieniła? Nie, argumenty nie trafiają do Ciebie nawet metodami łopatologicznymi. Oczywiście można próbować, ale to zwykła strata czasu. Trzeba cierpliwie czekać na nic wszelkie próby zawrócenia Barana z jego własnej drogi.

BYK
Dobre wieści dla Ciebie. Wódka z pieprzem nie potrzebna ponieważ jesteś zdrowy jak byk. Dobre piwo  - TAK -  dobrze Ci zrobi nawet w lekko zwiększonej ilości. Wybierze jednak dzień odpowiedni na imprezę ponieważ ranek będzie ciężki a i kefir nie pomoże.

BLIŹNIĘTA
Uśmiech towarzyszył będzie Tobie również w tym tygodniu. Załatwisz parę zaległych poważniejszych spraw ale tej najważniejszej załatwić się teraz nie da. Może w najbliższej przyszłości - trzeba nad tym pracować, szczęście nie pomoże.

RAK
Ciągle sielanka? Tak. Jak długo to potrwa? Nie mogę obiecać że nieskończenie długo ale nie widzę aby gwiazdy miały przynieść jakieś znaczne zmiany w najbliższej przyszłości. Ta prognoza nie jest jednak pewna. Gwiazdy mają to do siebie że ich wzajemnie położenie ciągle się zmienia.

LEW
Dlaczego myślałeś że wszystko dane jest raz na zawsze. Musisz znaleźć inne metody postępowania aby pozostać tym kim jesteś. Może należy spojrzeć na innych trochę inaczej? Od czasu do czasu dobrze stanąć po drugiej stronie ponieważ to pozwala złapać dystans.

PANNA
Aktywność Ci jednak służy. Nawet na to nie narzekasz i dobrze się z tym czujesz. Postępuj tak dalej a wejdzie Ci to tak w krew że z uśmiechem na twarzy wspomnisz okres w którym bierność była Ci bliższa.

WAGA
Po weekendzie należy się odpoczynek, takiemu hasłu będziesz dopingowała przez następne siedem dni. Czy to słuszne postępowanie czy nie tego nie mogę kategorycznie stwierdzić ale chętnych do takiego stylu życia znajdziesz w okół siebie całe mnóstwo.

SCORPION
Czujesz się jak Bill Gates? A on również jest Skorpionem. Nie musisz mieć miliardów na koncie w banku aby być bardzo bogatym. Wystarczy Twoje własne bogactwo które posiadasz w sobie, uwierz w to jak kiedyś Demi Moore uwierzyła w ducha - ona też była Skorpionem.

STRZELEC
Rysa na błyszczącym pancerzu czy początek spadków? Chyba jednak rysa na pancerzu, drobne niepowodzenie lub wpadka nie powinny ani na chwilę burzyć Twojej pewności siebie - jeżeli burzą to oznacza że jednak coś nie jest w porządku.

KOZIOROŻEC
Magnez z witaminą B6 wykazuje u Ciebie krańcowo niską wartość. Żelazo też jest poniżej normy. Pestki z dyni, kakao jak również szpinak to na ten moment produkty których powinieneś spożywać trochę więcej. Nie zapomnij o bananach!

WODNIK
Szczęście Cię nie opuszcza ale jest to zasługa Twojej przezorności i patrzenia parę kroków na przód. Skoro to się sprawdza należy to stosować i nie próbować niczego innego. Jeżeli przestaniesz patrzeć do przodu szybko zobaczysz jak to się skończy.

RYBY
Nie posłuchałeś rad na tematy żywieniowe? I co Ci z tego przyszło? Nieprzyjemne uczucie pełności w środku i mdłości. Tym razem ogranicz kiełbasy i kaszanki i spróbuj raczej lekkiego nabiału. Czy pomoże? Przekonasz się sam!

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe