Horoskop na 20 - 26 listopada

  • 20.11.2017, 13:12 (aktualizacja 21.02.2018, 15:50)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 20 - 26 listopada Fot. Stephanie Berghaeuser/Freeimages.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (20 - 26 listopada), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN

Nigdy nie wiadomo co strzeli Ci do głowy. Raz uparty jak baran, kiedy indziej pokorny jak baranek. Tym razem sytuacja jest jasna - nikt nie przekona Cię do swoich racji żadnymi argumentami. Prawdziwy baran. Ale czy to źle?

BYK

W przyszłym roku czekają Cię podróże. Nie musisz opuszczać europy, aby wakacje zaliczyć do udanych. Z jakiegoś powodu już dzisiaj musisz wydać sporą kwotę pieniędzy. Pamiętaj, masz od kogo pożyczyć - kolędy nie zostawią Cię na lodzie - niestety  będziesz musiał to odpracować.

BLIŹNIĘTA

Szymon Majewski i Cezary Pazura, to znane osoby którym gwiazdy układają los podobnie do Twojego. Czy ta wiadomość jest inspiracją czy może determinacją? W każdym razie uśmiech nie znika z Twojej twarzy, co Cieszy otoczenie wokół Ciebie.

RAK

Nie myśl, że stan nic nie robienia może trwać wiecznie. Tak dobrze nie jest. Ale jak dla Ciebie czas pracy nie przyjdzie jeszcze teraz. Kiedy? Zrób cokolwiek, a to przedłuży okres w którym nie musisz zbytnio się wysilać.

LEW

Pora roku zmieniła Twoje nastawienie do świata? Chyba nie. Ty wiesz, że żeby być na szczycie trzeba być zawsze czujnym, tak jest przynajmniej w Twoim przypadku i dobrze o tym wiesz. Cóż, bądź Lwem w dzień i w nocy, a Twoje samopoczucie będzie ciągle na tym samym wysokim poziomie.

PANNA

Wydaje się że wystarczy, że jesteś, a kopuła dobroci rozpościera się nad Tobą i osobami będącymi blisko Ciebie. Tak jednak nie jest zawsze, trzeba wykazać inicjatywę i czasami tupnąć nogą. Świat jest teraz szybszy dlatego i Ty musisz za nim nadążać.

WAGA

Sprawy w Tym tygodniu mają swój gatunkowy ciężar. Czy to zdopinguje Twoje działania czy po prostu przestraszy, nie zależy już tylko od gwiazd. Wolna wola i wiara w siebie, to jest to, czemu powinieneś teraz zaufać, aby pokonać trudności. Na tej drodze jestem z Tobą!

SKORPION

Tylko organizacja i ścisłe trzymanie się planu ochronią Cię przed totalną katastrofą. Dotyczy to każdej pory dnia i nocy i każdego miejsca w którym się znajdziesz. Nawet jeżeli Cię to nie przekonuje zobaczysz sam kto miał rację Ty czy gwiazdy.

STRZELEC

U Ciebie wciąż świetnie. Nie wiemy ile ta sytuacja będzie trwała, ale jedyne co należy robić, to korzystać. Więc korzystaj i pamiętaj o innych, którzy zawsze Cię wspierają. Niewielki wysiłek z Twojej strony może komu innemu naprawdę pomóc.

KOZIOROŻEC

Zakupy nieudane? Dlaczego? To pytanie należy sobie zadać na poważnie. Odpowiedź na nie wyjaśni wiele Twoich ostatnich rozterek. Sugerowałbym, że wina nie leży jednak po stronie wadliwego towaru. W takim razie gdzie?

WODNIK

Uniknąłeś problemów ortopedycznych i ciesz się z tego. Jednak zagrożenia tego typu czyhają za rogiem. W każdym momencie na dworze może zrobić się bardzo ślisko. Nie daj się zaskoczyć zimie i jeżeli jeszcze nie masz, to jak najszybciej kup zimowe opony.

RYBY

Obfita kolacja ze znajomymi nie zrobiła Twojemu żołądkowi najlepiej. Cóż, wszyscy wiemy, jak trudno jest odmówić sobie 'kotleta'. Jednak czasami naprawdę trzeba. Cholesterol jest wrogiem nas wszystkich i jak średnica żył zmniejsza się do niebezpiecznego poziomu, jest problem.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe