Horoskop na 13 - 19 listopada

  • 13.11.2017, 14:46 (aktualizacja 21.02.2018, 15:50)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 13 - 19 listopada Fot. Mario Alberto Magallanes Trejo/Freeimages.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (13 - 19 listopada), przepowiada wróżbita Maciej.

BARAN
Jeżeli spadnie deszcz, to Baran nie będzie czuł się panem sytuacji. Wilgoć i niska temperatura mogą przynieść katar i ból gardła. Trzeba się zaopatrzyć w miód i sok malinowy, ale wódka z pieprzem, to też chyba nie jest najgorszy pomysł.

BYK
Również Byk woli jak na dworze jest słońce i wysoka temperatura. Jednak dla Byka wódki z pieprzem nie polecam. Trzeba się ciepło ubrać, a gorąca herbata wystarczy w zupełności. Zajrzyj do skrzynki - ważna poczta w końcu nadejdzie.

BLIŹNIĘTA
Uśmiech na twarzy wystarczy, aby utrzymać dobre samopoczucie. Idzie zima, ale Bliźnięta wiedzą, że wystarczy trzymać się razem, aby utrzymać ciepło rodzinne. Inni mogą tylko pozazdrościć takich wspaniałych relacji. Na obiad flaki bądź bigos.

RAK
Dla Ciebie w tym tygodniu horoskop jest bardzo łaskawy. Nie musisz robić nic szczególnego, a większość spraw i tak powinna się ułożyć się po Twojej myśli. Dlaczego? Z próżnego i Salomon nie naleje, musiałeś wypracować dobry grunt już wcześniej. Tak właśnie trzeba robić. Brawo!

LEW
Jak zwykle mocny i królujący. Lew nie musi obawiać się nikogo ani niczego w tym tygodniu, wystarczy żeby był sobą. Pewność siebie, która jest czymś dobrym pewnego razu może przeszkodzić. Mimo to nie zalecam zmiany charakteru.

PANNA
Twoja rola jest stała i rzadko odbiega od normy. Utrzymywanie miru domowego w tym tygodniu jest twoim zadaniem. Pilnuj jednak tego, żeby to nie tylko Twoja osoba była strażnikiem spokoju. Sama wszystkiego nie dopilnujesz. Wymyśl jakiś plan.,

WAGA
Dla odmiany z powodu twojego zachowania wszystko wokół Ciebie rozedrga się na dobre. Czy to tendencja na dłużej tego nie wiem ale jestem pewien że wszyscy czekają na to aż ta burza się skończy - nie wykluczając Ciebie!

SKORPION
Nie zawsze słodki i przyjemny, ale aktualnie taki jest. Czy to skutek ogólnej zmiany nastrojów, czy może intencjonalne przejście na właściwą stronę mocy, takiej diagnozy postawić jeszcze się nie da. Możemy tylko patrzeć i  cieszyć się z tej zmiany.

STRZELEC
Błyszczysz i nic nie można Tobie zarzucić. Aktywność fizyczna poprawna jak i relacje z rodziną i znajomymi. Ciekawe czy taka sytuacja da się utrzymać przez dłuższy okres czasu, czy trzeba będzie Cię znowu dopingować. W każdym razie wiedz, że wielu trzyma ciebie kciuki.

KOZIOROŻEC
Elvis Presley i Joanna d’Arc, to znane osoby spod Twojego znaku. Z którą z nich chciałbyś się utożsamiać, to Twój osobisty wybór. W każdym razie nie jesteś osobą anonimową mimo że czasami można odnieść takie wrażenie. Walcz - czy gitarą czy mieczem, decydujesz Ty.

WODNIK
Wodnik przebudził się ze snu mimo że to przecież inna pora roku, no ale Wodnik to nie niedźwiedź i jego potrzeby są zgoła inne. Życzymy wytrwałości w aktywności i trzymamy kciuki, żebyś nie skręcił nogi, co nie jest takie stuprocentowo nieuniknione.

RYBY
Narzeczony, narzeczona, małżonek mają ochotę Cię schrupać - to bardzo dobrze że ciągle wzbudzasz w innych emocje. Pilnuj tego, żeby były one pozytywne, choć zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze łatwo taki stan utrzymać.

Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe