Horoskop na 6 - 12 listopada

  • 06.11.2017, 13:30 (aktualizacja 21.02.2018, 15:51)
  • Wróżbita Maciej
Horoskop na 6 - 12 listopada Fot. ulises reyes/Freeimages.com
Co nas czeka w najbliższym tygodniu (6 - 12 listopada), przepowiada wróżbita Maciej.
BARAN
Baran zawsze wie jaką drogę wybrać i również teraz nie może poddać się wahaniom. Jego droga jest zawsze właściwa o ile dobrze przemyślana. A o tym, że przemyślenia są właściwe nie można mieć wątpliwości również tym razem.
 
BYK
Byk wie kim jest i nie trzeba mu tego tłumaczyć. Musi jednak zrozumieć że już czas wyskoczyć z boksu i wziąć kogoś na rogi. Byk może jeszcze nie pokaże wszystkiego na co go stać, ale może chociaż zacząć wierzgać.
 
BLIŻNIĘTA
Osoby, które mają talent właściwego przekazywania informacji, są bardzo cenione w teraźniejszym świecie. Ty właśnie jesteś taką osobą i musisz wykorzystać swoją moc we właściwy sposób.
 
RAK
O Tobie nie można powiedzieć że jesteś do tyłu. Ruszaj do przodu i ciągnij za sobą innych. To że jesteś delikatny i subtelny nie znaczy że musisz stać w drugim rzędzie. Wręcz przeciwnie.
 
LEW
Król nie tylko świata zwierząt. Każdy kto urodził się w wakacje może łatwo wykorzystać uprzywilejowaną sytuację. Jest to zawsze możliwie pod warunkiem, że Lew jest pewien, że chce rządzić. W przeciwnym razie mogą być kłopoty.
 
PANNA
Twoja funkcja jest zawsze doceniana. Porządek i spokój to to czego potrzeba każdemu dla osiągnięcia własnego absolutu. Mieć kogoś takiego koło siebie to skarb jakiego nie można przecenić.
 
WAGA
Waga czy Równowaga? Osoby spod znaku Wagi muszą zastanowić się, jaką rolę chcą odgrywać w najbliższym czasie - być ciężarem dla innych czy raczej wprowadzać stan równowagi wokół siebie. Decyzja należy do każdego z Was.
 
SCORPION
Jeżeli będziesz miał okazję, to wybierz się na koncert grupy Scorpions 1 grudnia w Gdańsku. Tam zobaczysz jaką radość potrafi sprawiać Scorpion. Weź to mocno do siebie i dawaj jak najwięcej szczęścia innym.
 
STRZELEC
Trafić do czyjegoś serca, to coś co trapi Cię od dłuższego czasu. Nie chodzi tu tylko o zwykłą miłość. Pokazać się w jak najlepszym świetle, to coś, co powinno motywować Cię każdego poranka. Nie wstawaj zbyt późno szkoda dnia.
 
KOZIOROŻEC
Ludzie urodzeni na przełomie roku mają naturalną tendencję do patrzenia to w przeszłość to w przyszłość. Zalecam koncentrację na tym co dopiero ma być, a wtedy na pewno wszelkie marzenia się spełnią, również te z przeszłości.
 
WODNIK
Ten by tylko leżał z konsolą w obydwu rękach lub przed telewizorem. Nie tędy droga. Obudź się jak najszybciej z tego letargu. Wyjdź na spacer lub jogging i ciesz się wiatrem w swoich włosach. Jeżeli to dla Ciebie zbyt duży wysiłek, to może chociaż szachy?
 
RYBY
Ucieczka od rzeczywistości, to w Twoim wypadku całkiem pozytywna przypadłość. Marzenia z twojej głowy mogą naprawdę przerodzić się w to co naoczne. Chuck Norris i Bruce Willis, to znane osoby spod Twojego znaku i nie można ich nazwać niespełnionymi marzycielami.
Wróżbita Maciej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe