Szymon Hołownia ukradł pierwszy milion :)

  • 05.03.2020, 19:12
  • Brexit Standard
Szymon Hołownia ukradł pierwszy milion :) Szymon Hołownia
Jedyny niezależny kandydat na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej 2020, mający realną szansę na prezydenturę, wykradł z serc Polaków prawdziwe poparcie w postaci dobrowolnych darowizn.

Ten nowy kandydat wyskoczył dosłownie z kapelusza, a raczej zza kotary popularnego telewizyjnego show „Mam talent”. Mimo że na początku nie dawano mu żadnych szans z powód braku środków na kampanię wyborczą, po tempie, w jakim zebrał od ludzi pierwszy kampanijny milion, jego szanse poważnie wzrastają.

***Strona, na której można wspierać Szymona Hołownię***

Szymon Hołownia to przede wszystkim założyciel fundacji Dobra Fabryka, założonej po to, jak sam często wspomina, „aby czynić dobro”. Z takim hasłem zyskuje rzeczywiste szanse, aby przekonać do siebie większe rzesze Polaków, którzy bezradnie rozkładali ręce i na pytanie – na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? – odpowiadali: Nie głosuję, nie ma na kogo.

Skoro od zera, w ciągu około 2 tygodni, udało się temu kandydatowi uzbierać 1 000 000 złotych, to wiele na to wskazuje, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy uda mu się zmobilizować wystarczającą liczbę wyborców, która pozwoli mu przejść do drugiej tury wyborów, aby tam powalczyć o możliwość zmiany polityki na lepszą.

Biorąc pod uwagę jego poglądy, wydaje się, że hasło „Prezydent Wszystkich Polaków” może znaleźć swoje urzeczywistnienie właśnie w roku 2020.

W najbliższy weekend Szymon Hołownia odwiedzi Londyn.

W sobotę 7 marca o 13.30 w InSPIRE – the Crypt at St Peter's, Liverpool Grove, London, SE17 2HH

W niedzielę 8 marca o godz. 13:00, Klub Orła Białego, 211 Balham High Rd, Balham, London, SW17 7BQ

 

Oficjalny profil Szymona Hołowni na Facebooku

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe