Brytyjscy politycy prześcigają się w składaniu świątecznych życzeń

  • 24.12.2019, 14:30
  • Brexit Standard
Brytyjscy politycy prześcigają się w składaniu świątecznych życzeń Fot. pixabay.com
Boris Johnson i Jeremy Corbyn oddali hołd pracownikom NHS i innym pracownikom sektora publicznego w swoich świątecznych życzeniach.

Boris Johnson wykorzystał swoje pierwsze świąteczne przesłanie jako nowy premier, aby podziękować pracownikom pracującym podczas przerwy świątecznej. Wyraził także „solidarność” z chrześcijanami na całym świecie, którzy prześladowani są za swoje przekonania.

Z kolei lider opozycyjnej Partii Pracy Jeremy Corbyn powiedział, że świąteczny czas to „pora roku, kiedy „skala niesprawiedliwości i nierówności” jest „najbardziej widoczna”. Pochwalił też ludzi pracujących w bankach żywności i schroniskach podczas Bożego Narodzenia.

Z kolei premier Szkocji Nicola Sturgeon też podziękowała wolontariuszom i osobom pracującym w sektorze publicznym w okresie świątecznym. W swoim przesłaniu życzyła społeczeństwu „wesołych świąt Bożego Narodzenia” i podziękowała osobom pracującym w NHS, policji i innych służbach publicznych, a także personelowi wojskowemu rozmieszczonemu w różnych miejscach świata w brytyjskich siłach zbrojnych.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe