Kibice atakują Roda Stewarta za popieranie konserwatystów

  • 16.12.2019, 16:22
  • Brexit Standard
Kibice atakują Roda Stewarta za popieranie konserwatystów Transparenty na stadionie Celticu „Tories not welcome” i Fuck off Rod" Fot. Twitter / AwayDays, rodstewart
Kibice Celticu Glasgow dali sygnał muzykowi Rodowi Stewartowi, żeby się nie pokazywał na ich stadionie, po tym, jak rockman pogratulował Borisowi Johnsonowi zwycięstwa w wyborach.

Rod Stewart jest zagorzałym fanem drużyny z Glasgow. Dostał on nawet dożywotnie krzesełko na stadionie Celtic Park, a jedna z jego ballad „Grace” uchodzi za wręcz kultową wśród fanów z Parkhead.

74-letni muzyk tym razem jednak rozwścieczył fanów Celticu. Stało się to po tym, jak w piątek umieścił widomość na Twitterze, w której pogratulował zwycięstwa wyborczego Borisowi Johnsonowi.

Kibice podczas ostatniego meczu z Hibernianem wywiesili na trybunach pokaźnych rozmiarów bannery z napisami „Tories not welcome” i Fuck off Rod".

Po umieszczeniu Tweeta Stewart został zalany tysiącami odpowiedzi, w tym takimi jak „Rod Stewart został anulowany”, czy „Dobra robota? Kto? Nie wracaj do Celtic Park”.

Fani wezwali także do wydania muzykowi dożywotniego zakazu wstępu na stadion.

Brexit Standard

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe